Rašyk
Eilės (80653)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 27 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Žydi obelis, tokia balta niekada nebuvau,
Aš pasiruošus išsibalinti, bet tai sakau tiktai tau.
Koks sunykęs rytas pasikoręs ant tavo dangaus
Pamėtyk į jį akmenis pagaus nepagaus.
Ropoja gyvenimas šešėlių pelkėm
Akivaran šaknis suleis ir jo niekas neišraus.
Tu nueisi tą patį gyvenimo kelią prakaitu pažymėtą jau
Užtaisyt mane energija neskubėk.... truputį palauk....
Aš nesukurta, bet jau sumanyta
Mano kūrėjas nutrina eskizų lentą pripaišytą.
Gal ir gerai, kad mane nutrynė, nes būti vienam reiškia
Būti trupiniu iš po stalo
Tokių nieks meile neplauna, tokius iš atminties išvalo.
Nupiešk mane vėl, kitokia nebūsiu
Nudailink gražiai iš visų keturių pusių.
Žodį į lūpas įdėk ir aš gražinsiu tau tai
Apie ką tiek daug man kalbėjai.
Užtaisyt mane gyvybe neskubėk.... pažvelk į mane..... truputį palauk.
2006-06-23 11:51
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 16 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2006-07-11 16:51
lėlininkas
labai grazus...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-26 18:10
Darius 30
Tai turbūt pats geriausias tavo darbas iš tų, kurie čia įdėti.
5.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-24 19:44
vilnelė vėl
1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-24 02:28
Veidrodis
naują skyrybą sukūrėte?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 19:22
Arvena
Kažkaip nelabai. Iš pradžių dar bandyta rimuoti, paskui pradinis rimas dingsta... Ir, sprendžiant iš konteksto, turbūt yra klaida.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 19:07
dritto
"Mano kūrėjas nutrina eskizų lentą pripaišytą" - gražu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 18:02
Nukryžiuotasis
beabejo neskubesiu ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 17:30
make_it_better
man patiko

;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 13:48
Žillis
Pamėginsiu nupiešti 3+
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 13:48
matematinis nulis
avansas buvo vakar
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 12:21
Saularytė Zariana
Puikus  medžio  vaizdas .
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 12:07
Prozerpina
yra puikių vietų, bet ir daug taisytinų. pavadinimas man pasirodė netinkamas šiam eiliui. vienaip ar kitaip 3 (šiek tiek avansu). ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-06-23 11:56
Sudie
Tai ar dabar čia šautuvas šneka, ar žmogus? Kuom jį užtaisyt nesuprantu? Kulkom - pyks, kitkuo - nedasiekiu. Ai, geriau palauksiu kol pats prisipažins kas jis čia toks yra. :DDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą