Rašyk
Eilės (79036)
Fantastika (2328)
Esė (1595)
Proza (11059)
Vaikams (2730)
Slam (86)
English (1204)
Po polsku (378)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







... Petras Pupelė
Pasiėmė pačiūžas,
Pasispyrė pirmyn,
Pasileido pakalnėn.

Petras Pupelė
Pamatė panelę,
Padarė pasiutusiai
Pavojingą posūkį.

Petro Pupelės
Paminke parašė:
“Petras Pupelė
Pražuvo per panelę.

Petras Pupelė
Pateko padangėn,
Pas pašventintą Petrą,
Pasiėmė pačiūžas...  

Petras Pupelė
Pasiėmė pačiūžas,
Pasispyrė pirmyn,
Pasileido pakalnėn...






2025-04-29 00:24
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2025-04-29 15:41
Vakumas
Svoločman 
Dėkui :) Nežinojau, kur dėti - į šiukšlių dėžę buvo gaila, į vaikų skyrių nelabai tinkama... Tiesiog norėjosi pasidalinti jumoristiniu eksperimentu (visi žodžiai sugalvoti iš tos pačios raidės), kad pagyvinti eterį. Gaila, kad kai kuriuos net supykdžiau. :D Manau, kad rašytojai turėtų būti drąsesni savo kūryboje. 
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2025-04-29 15:07
Svoloč
man visai patiko, ironiškas, įdomios formos. visada gerai vertinu eksperimentus ir ko gero tai yra daug įdomiau nei begaliniai kalvelės, upelės, gelelės mergelės ir taip toliau. žodžiu, 5
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2025-04-29 12:46
Vakumas
Tuba MirumŠio eilėraščio Autorius neseniai paskelbė savo samprotavimus, kuriuos padabino skambia antrašte "Rašytojo atsakomybė". Gaila, kad ten kalbama tik apie vertintojus, kurie (nepagrįstai?) rašo vienetus, o nieko nekalbama apie tokių "eilėraščių" Rašytojų atsakomybę.
Tai atsakomybė yra ir autoriams - keturiems kritikams įvertinus kūrinį vienetu, kūrinys yra ištrinamas. Taigi, mechanizmas yra labai aiškus ir konkretus, priešingai tam atvejui kai niekur nėra nurodoma rašytojo atsakomybė, šališkai ir neobjektyviai dėliojant vienetus ir vemiant nesąmones po žmonių tekstais. Šis eilėraštis yra skonio reikalas. Jeigu jis vienam žmogui nepatinka, tai nereiškia, kad nepatiks dešimčiai kitų. Man asmeniškai absurdiškai atrodo kai kurie "eilėraščiai", kuriuos sudaro 7 žodžiai. Arba neegzistuojančių žodžių šizofreniškas kratinys, visiškai be rimo ir be prasmės rašomi tekstai. Man nepatinka, tai aš tiesiog tai apeinu ir ne komentuoju. Kažkam tai patinka, balsuoja 5+. Ir tegul - lai gyvuoja požiūrių ir nuomonių įvairovė. Visokių žmonių yra, visokių tekstų reikia. Linkiu daugiau objektyvumo ir apeiti pelkių klampynes. 
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2025-04-29 08:45
Tuba Mirum
Šio eilėraščio Autorius neseniai paskelbė savo samprotavimus, kuriuos padabino skambia antrašte "Rašytojo atsakomybė". Gaila, kad ten kalbama tik apie vertintojus, kurie (nepagrįstai?) rašo vienetus, o nieko nekalbama apie tokių "eilėraščių" Rašytojų atsakomybę.

P.S. Niekaip nevertinu šito poetinio teksto. Ir visai ne todėl, kad bijočiau parašyti vienetą :) 
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą