Rašyk
Eilės (73321)
Fantastika (2192)
Esė (1496)
Proza (10355)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1109)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 10 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterČia niekas oficialiai nekalbėjo apie jokius bilietus.
Rodos maršrutas egzistuoja, bet tik atvykęs į aikštelę galėsi įsitikinti ar iš tiesų spėjai. Šį kart, mano sėkmė buvo taksisto rankose, kurio veidu slystanti saulė aiškiai bylojo, jog šią nakt jam migti neteko, o gal ir dar blogiau. Vietoje atsiradom laimingai, bilietas ir pažįmėjimas tvirtai suspausti, nors ir neatrodė, jog kažkam įdomu šiuos patikrinti. Liaudis jau susirinkusi. Vilnius - Palanga, per Kryžkalnį ir Klaipėdą iš 37 aikštelės pajudantis lygiai 06: 00 pritraukė ypač specifinę auditoriją. Tetulės, atsitempusios bent po porą išsipūtusių lyšnų krepšių kiekvienai. Tos kurios rodos kelionės laukė dar nuo pernykščio rudens, o todėl žvalios, po puikių pusryčių ir su sumuštinių prikrautais plastikiniais rezervuarais kelionei. Neaiškios kondicijos išmanieji dviratininkai, kuriuos tokiais tikrai ne ratai padaro. Dar pora tamsiom odom, bet ne gymiu dėdžių. Daužo paskutines cigaretes, asfalte palikdami putojančios tyrės salas. O po viso to, paprasti žmonės. Tokie viską apgalvoję, sau ir vaikams, paprastu apsisiautę, neišsiduodantys iš kur čia radosi, nes paprasčiausia, taip esti saugiau.

Mūsų karieta, šį ryt, dviaukštė. Tarp eilių žengiant, galėjai jau paprasčiau įvertinti kas šiąnakt spėjo, o kas vis dar nemigę. Paskutinės įsėda dvi merginos, iš kurių kalbos sunku nuspręst, kur anos gimė, o kas padarė tokias kokios yra. Jos sudėtingai rado sau vietą, nors ir tik jų tai bėda. Nes šiam maršrute Vilnius - Palanga, per Kryžkalnį ir Klaipėdą - niekas nieko neteisia. Sprendžiant iš kvapo, šią naktį panelės ragavo taurius. Galėjai girdėt kiekvieną šuolio iš penktadienio į šeštadienį detalę. Lig pajudėjęs aubusas, pusvalandžio bėgėje, visus iki vieno sumigdė.

Mes pabudom, Kryžkalnyje, „stovėsim 10 minučių“ šiurkščiai girgždančiais garsekalbiais pravagojo atgijusių veidus. O čia jau kavutė, beliašai ir cigaretės. Trinami veidai, eilėje į tualetą ir purtantis rytmečio šaltis.
Žmonės nebeužmigo, štai horizonte dulkėtos pastelės laukai remias į tūką mėlą dangų, kurios užstoja iš už atlošų kyšančios galvos.

Telšių apskritis.
Rietavo savivaldybė
Nieko įpatingo nenutiko.
Akys vėl merkias.
2019-06-29 09:07
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-07-07 15:01
Klaudijus Sulavarvis
karietoje pomidorai po karieta bajorai?
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-07-01 18:37
Miam
Lyšnas nėra vartojamas, tačiau išmanieji dviratininkai atperka tą klaidą. Putojančios turės salos irgi atpirktų jeigu nesupykintų savo neestetiškais vaizdiniais. Anų nebėra kam atpirkti, nes po jų dar ir kvapas seka, kuris irgi neestetiškas labai.Pabaigoje eilėraštis labai gražus.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-06-29 11:50
ONYX
Rašiti jus ajšku niamokatia tačeu ira toke yliuzija jok galietumiet
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-06-29 10:39
Julija Mėčiuvienė
garsEkalbi, džiaugiuos girdėdama Tavo tylų kalbėjimą...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą