Rašyk
Eilės (71994)
Fantastika (2154)
Esė (1686)
Proza (10302)
Vaikams (2493)
Slam (47)
English (1087)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 364 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKas yra laimė? Ar čia jau per daug vaikiškas klausimas?
Gyvenimo prasmė rodos atsiskleidžia judesyje, ten veiksmuose tarp likimo raštų. Ten giliai vadinamuose patern'uose. Tu nematai jos, bet tu žinai apie ją įsivaizduodamas didesnį paveikslą.
Tačiau, kas yra laimė, kai liūdesys, desperacija ir depresija tampa chroniška liga. It tėvo bronchitas, pakviečiamas į svečius, kiekvieną kart prasidėjus lietingoms vėtroms. Už lango krentant dangui, manyje pabunda tas mėlas draugas. Tyla.
Melas apie dangų, tačiau, liga visada tūno ir laukia. Sunku pasakyti, kada tiksliai nusvyra rankos, kada padedamas teptukas, netik dėl to, kad drobė vienodai šlapia ir netapytina, veikiau, kai pačiam nuo savęs darosi bloga, nes drobė tai tu. Vėl ir vėl mėginau tapyti drobes, vėl ir vėl kitokias, tikėdamas, kad tai pakeis patį mane. Tačiau tarp spalvotų langelių, kava užpiltų formatų ar skudurų vėl grįžta klasikinis motyvas su kėde, stalu, lėkšte. Taip, kėdė tuščia, reiškia ir mano širdis jau išvarė iš savęs mylimą, laukia kito turisto. Taip, stalas, reiškia būsimą puotą. Taip lėkštėje žuvies griaučiai, kurie ir pažymi pastovų chronišką svečią. Griaučiai reiškia, jog jau nebėra ko semtis iš tikėjimo. Jog šis kiaurai išgręžtas, kad iščiulptas lig paskutinio kauliuko, o pats skeletas tik simbolis, to su kuo esu sutapęs.
Tiesa, jog kartais imu ir užsidegu, tačiau it tas nerūpestingas degtukas vėjyje, greit išblėstu, be ilgesnės atomazgos.
Tiesa, buvau pabudęs ir supratau, savo kūrybos ir gyvenimo prasmę. Deja, prasmė aiški, bet jėgų anai neturiu. Vėl aplanko tyla.
Paveiksluose randasi paveikslai, taip, tai yra simboliai, kad nepaisant veikėjo svajonės pasikeisti, jį persekioja liga. Jis vėl ir vėl grįžta į pradžią, o storas dažo sluoksnis pradeda raukšlėtis, trupa, tampa beprasmiu.
2018-12-14 14:47
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-12-15 09:33
Žillis_
Užkliuvo:mėginau tapyti drobes, vėl ir vėl kitokias(tapyti drobes? gal ant drobės?)Paveiksluose randasi paveikslai(randasi?netikės išsireiškimas). Šiaip  - dienoraštinis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-12-14 23:49
Nuar
Yra toks labai senas geras filmukas, pasakojantis kaip asiliukas laimės ieškojo. Būtent jame ir slypi visi atsakymai į keliamus klausimus. Kuo, beje, šis tekstas pasigirti negali - tiesiog nudrėbė skaitytojui savo blogą nuotaiką be jokio gilesnio moralo. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą