Rašyk
Eilės (73811)
Fantastika (2198)
Esė (1500)
Proza (10430)
Vaikams (2499)
Slam (49)
English (1132)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 32 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterVansen 43

Mielas mažyli, ilgiuosi tavo balso. Tau nelengva. Gal būt, tu vis dar tęsi elgtis, kaip atrodo tau teisingai, gal pakeitei elgesį. Pamatysime tai per sesiją. Bet kokiu atvėju suprantu tave, kad nėra lengva savarankiškai kovoti su savo charakteriu. Myliu tave, mielas bičiuli.
Aš nesapnuoju. Bet gyvenimas sukasi ir privalau iš to kas vyko ir vyksta išmokti pamoką. Prieš mane vaizdas, kurį daugelis žmonių bando užmiršti. Apačioje netvarkingai sumesto eglių šakos. Pavasaris. Šviežiai nupjautos. Skeildžia malonų sakų kvapą. O tarp šakų žmonių kūnai. Keli veidai sukruvinti. Nematau, kaip juos nužudė. Veido raumenys sustingę. Matosi kančios, priešmirtinė mimika. Truputėli išsižiojęs. Šalia kitas veidas. Iš nuosies ištekėjęs kraujas sukrešėjo ant veido. Truputėli pražiota burna. Tai vyriškas veidas. Ant viršaus užmestas kitas kūnas. Matau jo pakaušį. Galvoje šautinė žaizda. Ant šių lavonų sukrauti spygliučių brūseliai. Ilga eilė nužudytų vyrų. Šioje žmogžudystės vietoje moterų ir vaikų nemačiau. Šiek tiek toliau antra eilė, krūva. Ten malkos ir žmonių kūnai. Tai ne sapnas. Tai tikrovė iš kurios pasaulio tautos nieko neišmoko. Tai Kloogo stovykla. Ten nužudyta apie 2000 žmonių iš Vilniaus. Europiečiai mėgsta žudyti. Tai sužinojau atvertęs europos istorijos vadovėlius. Ir niekas nesikeičia. Nužudo. Paskui truputėli pasielvartauja. O po 50 metų vėl ta pati istorija. Apskritai morosofai mėgsta lavonus. Mačiau, kaip jie savo maldos namuose pasikabino žmogaus lavoną ir meldėsi jam. Kaip senais gerais stabmeldžių epochos laikais. Tik ten ant baslio kabindavo tikrą žmogaus lavoną. O šiuolaikiniai nekrofiliojos išpažinėjai meldžiasi lavono imitacijai. Niekas iš esmės nepasikeitė. Jie mėgsta žudyti. Tai jų prigimtis ir nieko su tuo aš nepadarysiu. Jie žiaurūs ir įžūlus.
Prašau tavęs, neugdyk savyje grubios, brutalios jėgos. Fizinės jiegos išaukštinimas yra dvasinės ligos simptomas. Galų gale suvilkėję žmonės lieja kraują. Kraujas... Jo daug išliejo ir nieko iš istorijos nepasimokė, nes atėjo, nauja karta, kuri nieko nežino, nenori žinoti ir vėl suvilkės, ir vėl lies kraują.
Gerai, kad palikau Lietuvą. Per daug ten kraujo. Jis vis dar neįsigėrė į žemę. Vis dar jaučiasi žmogžudystės kvapas. Vis dar žvelgia iš jaunuolių ir merginų patencialios žmogžudžių akys. Kodėl nepasikeitė situacija. Tokia prigimtis. Ką padarysi. Todėl prašau, tavęs, mielas vaike, ugdyk savyje žmogų, o ne raumeningą gorilą.
P. S. Lijo lietus. Užėjęs į blausią patalpą ieškojau knygos. Ilgai negalėjau rasti, jis pasislėpė nuo mano sąmonės. Netyčia radau ją ant stenderio. Būtent jos ieškojau. Atsisėdau prie lango ir klausausi lietaus.
Vakaruose privatus asmens gyvenimas – atiduotas į norų ir geismų rankas. Todėl tos kultūros žmonėms tūrėtų būti nesuprantamos idėjos kurias girdėjau iš Sefer Achinuch.
- Draudžiama sangulauti su tėvo broliu, taip pat draudžiama sąntykiauti su mamos broliu. – dar netaip senai, Lirtuvoje šis draudimas buvo visuomenėje priimtinas, net kalbėti apie tai nereikėjo. Jei mano vaikystėje, kas nors būtų tokį draudimą pasakę, daugelis nebūtų supratę, kodėl tai reikia drausti, tai savaime suprantama, kad taip daryti negalima. Šias laikais taip pat nesupranta, kodėl tai reikia drausti... Aš žinau, kodėl tai yra draudžiama, apie tai jau rašiau. Nesikartosiu.
- Nežiūrint į tai, kad bet kokie homoseksualųs sąntykiai yra draudžiami, - kalba Sefer Achinuch, - čia yra papyldomas draudimas. Yra praktinė pasėkmė, jei žmogus sulaužė šį draudimą nežinodamas, kad tai yra draudžiama, bet šiuo metu neplėtosiu šiuos temos, ką reikia daryti jei žmogus suklydo...
Išvada – sąngulaudamas su dėde, asmuo laužo du draudimus: 1 – draudimą sangulauti su dėde; 2 – draudimas turėti homoseksuolius sąntykius. Šis draudimas liečia visus žmones ir visas kartas. Žmogus sulaužęs, sąmoningai, piktavališkai, šį draudimą nusipelnė griežtos bausmės. Paskui kalbėjo Minchat Achinuch. Nenoriu perpasakoti visos kalbos, tik duosiu užuomeną, kad yra situacijos, kada „tokie“ santykiautojai privalo gauti mirties bausmę, ir yra situacijos, kada mirties bausmės teismas neskiria. Smulkiau nedatalizuosiu.
Tikiuosi, kad ir be gilesnių šios temos studijų nutolinsi savo norus, mintis, kalbas, veiksmus nuo draudžiamų darbų. Siūlau vengti filmų ir kitų meno formų, kur tiesiogiai, ar užslėptai reklamuoja socialinius nukrypimus.
Berneli, dažnai mąstau apie tave. Tu esi vienišas ir neturi kur pasisemti meilės, rūpesčio ir globos. Nelengva išlikti blaiviam, kaip aplink tiek pagūndų. Todėl rašau, kad apsaugočiua tave... Negaliu iš esmės apsaugoti tavęs, tik bandau nurodyti ir perspėti, ko tūrėtum saugotis, o iš esmės apsisaugoti gali (Kūrėjo padedamas) tik PATS.
2017-12-08 09:42
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-12-08 19:19
Erla
Nelabai ese žanrui.
Didaktinis ir pamokslo formatas,ir dar kažkiek fantastikos.
2
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą