Rašyk
Eilės (71414)
Fantastika (2143)
Esė (1679)
Proza (10259)
Vaikams (2479)
Slam (55)
English (1082)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKonkurse ERO 2015 šis kūrinys laimėjo V-ąją vietą.

Žmonės nuolat priima sprendimus. Daugumą iš jų daro refleksiškai net nesusimastydami, kitus racionaliai arba emocionaliai, o kai kuriuos tik gerai apsvarstę, susidėję pliusus ir minusus, kankinęsi ir permąstinėję ilgą laiką. Tačiau kai kada net menkiausias sprendimas sukelia dideles audras gyvenime.
Sunkiai praplėšdama užmiegotas akis Alisa nerangiai slinko į tualetą ir kramtydama putlią apatinę lūpą tyliai maldavo, kad tik prasidėtų mėnesinės. Apgraibom nusitraukusi šilkines pižamines kelnaites nuo savo apvalių sėdmenų ji klestelėjo ant unitazo nusidauždama kelius į duris kurios buvo gerokai per arti. Nepaisydama netikėto skausmo ta ankstaus ryto akimirka jai buvo viena iš geriausių per pastarąsias kelias, nerimo kupinas dienas. Didelė raudona dėmė kelnaitėse reiškė išsigelbėjimą.
- O my god, o my god... Blemba... Uf! - aikčiojo Alisa nevaldydama emocijų tarsi būtų sužinojusi, kad neserga vėžiu. Tačiau naujiena, kad ji ne nėščia jai buvo tarsi gyvenimo prasmės susigrąžinimas.
Nors ir patyrusi didžiulį palengvėjimą mergina įtemptai mąstė, kad toliau tęstis taip nebegali. Ji jau užtektinai prisižaidė. Ir iš tiesų, laisvi ir neįpareigojantys santykiai su atsitiktiniais vaikinais, kaskart viliantis, kad gal čia jau šitas, neatneša džiaugsmo. O tuo labiau neplanuotas seksas su pirmą ar antrą kartą sutiktu žmogumi ir dar be apsisaugojimo priemonių. Ji nusprendė save nubausti paskirdama sau trijų mėnesių sekso badą. Padariusi tokį sprendimą ji pagaliau išėjo iš tualeto ir užsimetusi storą pūkuotą chalatą patraukė link virtuvės, kurioje kambariokė jau virėsi kavą.
- Labas rytas, - kimiai pasisveikino Gabrielė, mažutė mergina ilgais, sėdmenis siekiančiais plaukais. - Užplikiau tau kavos. Ką ten taip džiūgavai tualete sėdėdama?
- O kaip tu manai? – sarkastiškai išsiviepė Alisa. – Ir tu džiūgautum mano vietoje. Gi žinai dėl ko ėjau iš proto pastarąsias kelias dienas.
- A.. tai štai... – šyptelėjo lūpų kampučiu. – Juk sakiau, kad viskas bus gerai. Tu dar kažkiek bendravai su tuo vaikinu?
- Pf.. ne. Ir neketinu. Žinai, čia mano amžina bėda. Iš pradžių staigiai susižaviu, permiegu, o paskui galvoju, kad ne tik seksas šiaip sau, bet ir jis man visai nepatinka.
- Nu ir gerai, sutiksi dar savąjį, - kramsnodama dribsnius entuziastingai palaikė draugę Gabrielė.
- Anksčiau ar vėliau, - Alisos akys užkliuvo už laikrodžio. – Ups, jau puse devynių! Reikia į biblioteką prieš paskaitas. Pasimatysim vakare?
- Žinoma. Turėsi papasakoti kaip sekasi projektas.
Godžiai išmaukusi kavą Alisa nėrė į vonią ruoštis. Paskubomis apsirengusi bet kuriuos, daugiau mažiau nesusiglamžiusius rūbus ir susisukusi išsitaršiusį kuodelį su prakąstu obuoliu rankoje ji nėrė pro duris į laukan.
Buvo sausio vidurys. Lauke šalo kaip ir pridera tokiu metų laiku, bet tiek daug sniego sostinė jau buvo gana ilgai nemačiusi.  Telefone tikrindama autobusų grafiką Alisa brido per dar nenukastą nuo šaligatvio sniegą stotelės link. Tądien ji buvo pasiryžusi bibliotekoje nuversti kalnus. Po naujų metų jau porą savaičių buvo įnikusi į savo kursinio darbo temą – ieškojo informacijos apie restauruojamus Lietuvos dvarus, domėjosi jų istorija, bei bandė išsirinkti vieną, kuris ją labiausiai traukia.
Alisai tiesiog knietėjo kuo greičiau imtis realaus darbo, tačiau negalėjo to padaryti, nes kaip visada nesugebėjo išsirinkti tinkamiausio tyrimų objekto. Daug dvarų ją domino: ir maži medinukai, ir plynuose laukuose stovintys neaiškaus stiliaus statiniai ir pilis primenantys dvaro rūmai su parkais ir tvenkiniais.
Tą dieną ji nusprendė pagaliau padaryti sprendimą, nes jau artėjo atsiskaitymo diena. Norėdama daugiau ramybės pasiprašė leidimo padirbėti Šiaurinėje salėje. Tamsiame medžio interjere visuomet buvo prieblanda, o aukštos griozdiškos lentynos stiebėsi po 3 metrus į viršų sukurdamos tam tikrą labirintą, kur pavieniui buvo išsimėtę darbo stalai. Įėjusi į salę ir uždariusi už savęs sunkias duris, Alisa patraukė į patį galą kur tikėjosi pasislėpti. Buvo tylu kaip kape, ją net apėmė jausmas, jog kas nors tiesiog ims ir užrakins duris manydami jog salėje nieko nėra. Išsipakavusi kompiuterį ji pasiėmė sąrašą knygų, kurias būtent šioje salėje tikėjosi rasti pradėjo klaidžioti tarp lentynų.
Tuo metu jai negirdint kitoje salės pusėje palinkęs prie stalo sėdėjo barzdotas vyras storu vilnoniu megztiniu ir atsargiai vartė senus pastato brėžinius. Pro siaurą lentynų tarpą jis matė kaip Alisa įeina į salę ir tiesiu taikymu nukaukši savo grubiais žieminiais aukštakulniais į kitą salės galą. „Ko čia ta blondinė atsibeldė“ – pamąstė jis suraukdamas kaktą dėl netikėto triukšmo. Tačiau kai mergina pradėjo vaikščioti tarp lentynų džiaugdamasi gražiu kaukšėjimo aidu tyloje vyro kantrybė neišlaikė. Pakilęs nuo stalo jis pajudėjo ton pusėn iš kurios sklido kaukšėjimas. Jis ėjo tyliai, stengdamasis nesukelti jokio garso ir likti nepastebėtas. Paėmęs bet kurią knygą atsargiai žvilgtelėjo  per lentynos kampą.
Neįtardama, kad ją seka Alisa ramiai rinkosi knygas, kai jos akys užkliuvo už storos senais odiniais viršeliais knygos, kurios nugarėlėje buvo įspausta „Akto vaizdavimas senovės kultūrose“. Kilstelėjusi antakį ji ištraukė knygą ir atsivertė bet kurį lapą. Dideliuose paveikslėliuose buvo vaizduojamos itin atviros sekso pozos iš egiptiečių kultūros. Galvoje šmėkštelėjo realus prisiminimas atitinkantis vaizduojamą sceną. Alisa nevalingai įtempė dubens raumenis. „Po velniais“, - mąstė ji, - „juk aš vos prieš porą valandų sau paskyriau sekso badą. “ Tačiau jos vaizduotė jau buvo įsisiūbavusi. Padėjusi knygas pasuko link tolimesnio ir tamsesnio salės kampo. Nulindusi į užkampį prie nedidelio lango Alisa apsidairė. Vyras pilku megztiniu vis dar ją sekė, tačiau buvo atsargus ir išliko nepastebėtas. Pasisukusi nuo praėjimo mergina atsargiai atsisegė džinsų sagą, be garso atitraukė užtrauktuką ir pamažu, neskubėdama sukišo pirštukus į kelnaites. Palietusi jautrią zona vos vos aiktelėjo iš malonumo dar labiau susijaudindama. Užsimerkusi ji regėjo kaip dailių bruožų, raumeningas juodaodis glamonėja jos krūtis, liečia lytines lūpas, švelniai spusteli klitorį. Visa tai Alisa darė pati, įsitikinusi, kad niekas jos nestebi, bei dar labiau įsiaudrindama dėl tikimybės, kad kas nors užtiks jos nedorą užsiėmimą.
Bijodamas pakrutinti net menkiausią raumenėlį, vyras šiek tiek nustebęs stebėjo Alisą. Visa, ką jis matė, buvo jautriai judantis siluetas priešais langą. Sukdama klubus mergina glamonėjo save vis labiau įsiaudrindama. Pasiekusi kulminaciją ji atlošė galvą įtempdama visus raumenis. O jos gležna moteriška ranka nesustojo ritmingai judėti. Šiek tiek pravėręs burną stebėtojas sugniaužė lentynos kraštą. Jo akyse Alisa atrodė it Afroditė nužengusi tiesiai iš Panteono. Jos liaunas liemuo bei judantys klubai taip ir kvietė apglėbiami. Įsitempęs vyras giliai kvėpavo stengdamasis suvaldyti susijaudinimą, kai staiga mergina sustingo. Per kūną perbėgo nemalonus šiurpuliukas – negi ją kažkas stebi. Ištraukusi ranką ir greitai užsisagsčiusi kelnes Alisa nedrąsiai atsuko savo vaizduotėje jau piešdama iš pasitenkinimo apsiseilėjusio seno apšepusio vyro atvaizdą, tačiau tarp lentynų buvo tuščia.
Besidaužančia iš netikėto nerimo širdimi greitai susirinko knygas ir grįžo prie savo stalo. Tačiau dirbti nesisekė. Vartė lapus, bandė skaityti, tačiau susikaupti trukdė mintis, kad kažkas ją tikrai stebėjo.  O tuo metu vyras pilku megztiniu nervingai taisėsi dailiai sulaižytus plaukus. „Kas gi ši moteris?! “ – neapleido vienintelė mintis. Tokios atviros, drąsios ir aistringos merginos jau kurį laiką nebuvo sutikęs.
Nerimąstingai kramtydama tušinuko galą Alisa stiklinėmis akimis žiūrėjo į knygų stirtą ant stalo, kai išgirdo į ją kreipiantis sodriu žemu balsu:
- Atleiskite, kad drįstu Jus pertraukti, bet gal kartais tarp Jūsų knygų yra Paslaičio „Dvarų piešiniai“? Lentynoje neradau.
Iš netikėtumo Alisa paleido iš dantų rašiklį ir įsistebeilijo į vyrą. Prie jos stalo stovėjo aukštas, stuomeningas, ne daugiau trisdešimt penkerių vyras ir maloniai šypsojosi.
- A, atsiprašau? Dvarų piešiniai? – greitai peržvelgė knygas. – Taip, turiu pasiėmusi. – Ir vėl įbedė akis į prieš ją stovintį vyrą pilku megztiniu.
- Man jos šiek tiek reikėtų, gal galėčiau trumpam pasiskolinti, kol Jūs neskaitote? – toliau šypsojosi.
- Žinoma, kodėl gi ne.
- Kaip matau ir Jūs domitės dvarais, - peržvelgęs ant stalo paskleistas knygas bandė išlaikyti pokalbį.
- Taip, ieškau įdomaus dvaro, kuris šiuo metų būtų restauruojamas. Rašysiu kursinį.
Vyras nusijuokė:
- Koks sutapimas, aš kaip tik šiuo metu bandau atkurti originalius lipdinius Kalnaberžės dvare.
- Jūs turbūt juokaujate! Aš rimtai svarsčiau šį variantą.
- Tikiuosi tebesvarstote.
- A, taip, - Alisa jautėsi visiškai pasimetusi, kai tuo tarpu vyras pilku megztiniu džiaugėsi, kad viskas daug lengviau, nei jis tikėjosi.
- Aš Kasparas, - ištiesė ranką po akimirkos. – Esu dabartinis Kalnaberžės dvaro savininkas. Tikrai nenoriu tuo girtis, tačiau taip yra. Man būtų malonu jei galėčiau Jums kuo nors padėti rašant tą darbą.
- Alisa, malonu susipažinti, - spaudžiant jam ranką perbėgo keistas virpuliukas.
- Tikrai malonu. Tai gal papasakosite apie ką tiksliai Jūs ketinate rašyti?

2015-06-25 23:54
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-30 21:13
Mikė Lilikė
Personažė - pigi nimfomanė, bet pavaizduota įtikinančiai.  Tarpinis variantas tarp erotikos ir pornografijos, bet,prisipažinsiu, kažkuo nepadoriai intriguojantis. Įtariu, skaitytojus vyrus dar labiau.Bet, deja, konkursas -
e r o t i k o s, tad 5/10.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-30 12:48
Marquise
> Pirmoji pastraipa visiškai neįdomi ir nereikalinga tekstui.

> Ar pastebėjote, kad vos tik autoriui duodama užduotis parašyti erotiką, tą pačią akimirką visų veikėjų lūpos tampa „putlios“, sėdmenys „apvalūs“, o kelnaitės būtinai šilkinės? Čia toks bendras pastebėjimas, ne vien šitam tekstui tinkantis, tačiau šis apima visus erotikos „šauklius“.

> Kodėl moteris, nerimaujanti dėl nėštumo, neperka nėštumo testo; kodėl moteris, mėgstanti atsitiktinius santykius, nenaudoja apsaugos priemonių; kodėl moteris, laukianti mėnesinių, nenaudoja paketo, o laukia, kada iškruvins savo šilkines kelnaites (realiam gyvenime greičiausiai ir paklodę, gal net ir čiužinį)? Šiaip tokius sprendimus priimanti veikėja atrodytų neadekvati, tačiau šiuo atveju yra dar prastesnis jausmas – kad autorė pasirenka detales, kurios turėtų parodyti skaitytojui, kaip atvirai yra pasakojama, kad nėra jokių tabu, tačiau mažai dėmesio kreipia į tai, kokį poveikį tos detalės daro veikėjų portretams. Kitaip sakant labiau rūpinamasi įspūdžiu, kurį turėtų sukelti forma, pamirštant, kad ji veikia tik paviršutiniškai, o „giluminį“ įspūdį sukelia turinys.

> Masturbacija viešoje vietoje... Skaitydama galvojau tik apie tai, kad veikėja turbūt pamiršo, jog vos prieš keletą valandų ji paplūdo kraujais, o dabar sukišo ten savo pirštus. Viskas būtų neblogai, bet ką ji darys po to, kai ištrauks kruviną ranką iš kelnaičių?

> Pabaiga mane užklupo nepasiengusią. Skaičiau telefone ir nemačiau, kad artėju prie pabaigos, todėl net pasimečiau. Iš pradžių galvojau, kad kažkas pakibo – tiesiog mano nuomone tekstas užsibaigia gerokai per anksti. Tai, kiek jo parašyta, galėtų būti įžanga, o istorija turėtų prasidėti nuo tos vietos, kur Ji paskolina albumą Jam.

Žinau, kad pastabos aštrokos, tačiau vertinant bendrai, tekstas yra gan vientisas ir sklandus, o atsižvelgiant į užduotį ir bendrą kūrinių kontekstą, sakyčiau, kad jis yra kažkur apie vidurį, lyginant su kitais tekstais.

5/10
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-27 19:26
Aurimaz
Pradėta, tačiau taip ir neįsivažiuota. Neįpareigojančių pasvarstymų įžanga gerokai numušė norą skaityti. Net jei čia tik ištrauka, tikėjausi bent platesnio užgriebio, kad būtų prie ko grįžti.

6/10
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-26 17:18
Zefyra
Ačiū už komentarus. Pripažįstu, kad yra netobulumų, o gal tiksliau klaidų, bet na aš praktikuojuosi. Tiesą sakant rašiau gal po kokių metų pertraukos tai jau viskas - ir dėstymas ir žodyno platumas ir pajautimas atbukę :) Bet kaip matau nėra viskas labai blogai.

Turėtų, beje, būti tęsinys, deja konkursui spėjau parašyti tik tiek.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-26 17:08
tarakonai
Na, kaip, siužetas lyg būtų trauktas tiesiai iš pirmų penkiolikos minučių porno. Šįkart neprasukom, cha cha.

Nežinau, manęs neįtikino viena - kad Alisa nuėjo masturbuotis į kažkokią pakampę, bibliotekoje, o dar viena. Suprantu, kad to labai trokštų visi Kasparai, bet...

Lengvas gabaliukas, beveik įtraukė, nenuobodžiavau.

8/10


Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-26 16:40
sesė_mėta
Gerai rašote. Tik man atrodo tos pirmos pastraipos visai čia nereikėjo. Nieko gero ji neprideda.
Ir truputį nesupratau - Kasparas, kaip supratau iš aprašymo, nelabai suprato ką darė Alisa, bet teigia, kad seniai nematęs tokios aistringos moters. Tai iš kur tada jis ištraukė, kad ji aistringa?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-26 08:41
RenapoezijaPlaštakė
Matau, kad dar ne pabaiga. Gana vaizdinga ir jausminga pradžia. Kadangi aš pati mėgstu greitą veiksmą tai nuo manęs 7/10
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-26 03:23
wrawr
Patiko vardų parinkimai, ypač Alisa. Palyginimai komiški - "Jo akyse Alisa atrodė it Afroditė nužengusi tiesiai iš Panteono." Pati a la erotinė scena silpna bet labai. Mano kačiukas, dabar žaidžiantis su juodai žaliu maišeliu ir etikete erotiškesnis.
4/10
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą