po šviesomis raudonų žibintų
naktimis parsidavinėja meilė
ji perdėtai laiminga mergaitė
mėlynų akių tėvų šimtas metų
nelikę namai visur ir niekur
Kaip kada kai kažkur rytuose
po šviesomis užgesusių žibintų ---------------------------
Man taip geriau skambėtų