Rašyk
Eilės (72563)
Fantastika (2178)
Esė (1694)
Proza (10236)
Vaikams (2466)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 196 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMūsų Lietuvoje tikrai galima pasijausti kaip Alisai stebūklų šalyje. O motulėje Maximoje kaip stebuklingame miške.....

Skirtumas tas kad Alisa turėjo apsisprendimo laisvę išgerti stebuklingo eliksyro ar ne, kad praeitų pro mažas dureles, mums tas „eliksyras / euras“ per prievartą buvo supiltas į gerkles:) (taip referendumas buvo bet kada???, Kiek metų jau praėjo??)

Ir štai mes viduje, mes stebuklų šalyje „eurozonoje“. Kvailomis šypsenomis einame apsidairyti į Maxima, viskas taip nauja, viskas gražu, naujos „blizgančios“ monetos žvanga kišenėje lydimos begalinio noro išbandyti naująją valiutą......

Ir tikrai isitikiname kad patekome į stebūklų pilną „mišką“. Tik įžengę į jį mes nusiperkame „stebuklingą biletą“ Ant kurio parašyta Tele Loto. Viskas kaip ir normalu, Biletas lyg ir toks pat, tik viduje sukirba keistas klausimas, kodėl ant bileto parašyta 0, 60 € (2. 07 LTL)

Kai elementariai matematiką mokantis žmogus gali paskaičiuoti kad 2. 00 LTL = 0. 58 € (Pagal šūkį „Perskaičiuota sąžiningai“) Tik vat kyla klausimas ar kažkas skaičiuot taip nemoka ar čia sąžinė tokia truputi „nesąžininga“

Mūsų jau ir taip varganai atrodę atlyginimai prieš visą Europą, dabar tapo tiesiogine to žodžio prasme „apgailėtini“.

Pienas, (kol per TV nepranešė apie patikras kaina virš euro), po pranešimo 0, 8 euro centai berods:), sūris, krevetės, vieną diena vakuota Lenkiška sprandinė 11. 49 LTL (didžiausiomis raidėmis geltoname fone, kad ir aklas pamatys), kitą dieną ta pati sprandine jau 8 su centais LTL:)

Na argi ne stebūklai?:) Argi nepuiki šalis (į parduotuvę einam kaip i „laimingos valandos“ išpardavimus, niekada nežinai koki „čiūdą“ pamatysi...

Bet šiandien visos pabrangusios prekės prieš šitą prekių prekę nublanko:)
Prieš šitą prekę pasijaučiau kaip mokyklinio amžiaus vaikas, gaunantis ir taupantis kišenpinigius:)

Kuris gali tik pavėpsoti į „žaislus“ sukrautus vitrinoje:)

Ech Motule Maxima - tikrai apie viską pagalvota:) vėl pasijaučiau vaiku....

PS: Nors geriau pagalvojus didžiulis skirtumas tarp Alisos iš stebūklų šalies ir mūsų:) Kaip nekaip ji tik sapnavo... O mes visame tame gyvenam...


Kalba vyko apie šitą prekę: (idedu nuorodą, nes negalima čia prikabinti)

http: //www. downloadprobidmods. com/IMG-20150110-00342. jpg
2015-01-11 13:45
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-02-11 23:56
Marquise
Čia pas Jus tekste tikrai šypsenėlių pripaišyta? Iš tiesų tai literatūra nuo SMS'ų formato tuo ir skiriasi, kad visas emocijas įmanoma perteikti ir sukurti skaitytojo galvoje žodžiais, o ne ikonomis/ piešinėliais.
Jei jau esė, tai ir argumentų būtų gerai pateikti ne tokių, kuriems pats autorius prieštarautų
"mums tas „eliksyras / euras“ per prievartą buvo supiltas į gerkles:) (taip referendumas buvo bet kada???, Kiek metų jau praėjo??)" -> kaži, o kas kiek autoriaus nuomone reiktų daryti referendumus... o gal čia norima pasakyti, kad tauta neturi atsakomybės jausmo už savo žodį ir sprendimą? Taip ir lieka neaišku.
"Mūsų jau ir taip varganai atrodę atlyginimai prieš visą Europą, dabar tapo tiesiogine to žodžio prasme „apgailėtini“." -> atlyginimai kokie buvo prieš EUR, tokie ir liko. Jei autoriui tokią sumaištį sukelia valiuta, tai pasiūlyčiau Rusijos rubliais perskaičiuoti, iškarto turėtų pojūčiai pagerėti (sumos išaugtų).
Ir pabaigai: grįsti savo teiginį vienu argumentu (nuotrauka), visada yra pavojinga, nes niekas niekada nemėgins įrodyti, kad gyvenime nedaro klaidų, todėl kai yra tik vienas pavyzdys, visuomet galima jį priskirti tai paklaidai, anomalijai. Jei norite rimtai kažką įrodinėti, būtų gerai remtis rimtais šaltiniais.
O čia paprasčiausio eksperimento iliustracija ir įrodymas, kaip faktai skiriasi nuo emocijų: http: // www.tv3play.lt/programos/zinioslt/555401
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-01-11 16:03
Šnekorius
Pesimisto paverkšlenimas ir tiek
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2015-01-11 15:49
gunta
žinai, gal čia koks tai nesusipratimas; nekainuos tiek lazdynų riešutai, migdolai yra brangiausi riešutai bet pigesni.
Pamenu, vakare dar buvo litai "patogu pirkti" knygos, ir visuose kituose internetinėse parduotuvėse, o jau sausio 1 eurais.
norėjau nusipirkti tris knygas; tai jei viena kainavo 47 litai, sausio pirmą ji jau 47 eurai. Susinervinau, galvoju,knygos ne pirmos būtinybės prekės, kad kūną gyvą išlaikyti, o sielai peno gali ir gamtoje paieškoti - tik įjunk kūrybinę energiją, ir interpretuok - pats knygą rašyk,o va kūną reikia papenėti, kad šratinuką bent nulaikyti energijos turėtų... nu galvoju basta, viskas, ko aš jų neužsakiau gruodžio 29 ar 30 - dabar,viso geriausio knygelės... siaubas; man trys knygos tada būtų kainavę mažiau, nei dabar viena iš jų; ne- nebegaliu knygos nusipirkti.

bet laimė,nuėjau į kitą tinklalapį "Knyga lt." tai ten viskas normaliai, kiek kainavo tiek ir tebekainuoja; Bet kokiu aš greičiu jas užsakiau, tris knygas, už 102 litus; Dideliu greičiu jos man ir atėjo; tačiau "patogu pirkti" dėl tos klaidelės jau vieno kliento ir neteko.

tai čia ta kaina, juokinga- bet tai tikrai klaida; nepirks lazdynų niekas už tą kainą, paskui pasibaigs garantija ir turės juos nukainuoti;

tekstas ne joks - jis toksai, kaip ir gatvėje vykstančios kalbos; ir tiek; juk visada permainų laikai nėra lengvi, ar malonūs; nesureikšminu jų taip - neeikvoju tiek energijos jiems, žinau,kad visada žmogui jie bus sunkūs, paskui jau viskas nusistovės. Žiūriu į tą straipsnelį, kaip į pasidalinimą ta nuotrauka- ir įvykiu, jus aplankiusiu. "auksiniai riešutai tiesiog" ania?..

na o "Alisa stebuklų šalyje" pasaka-alegoriška ganėtinai, bet gilesnė nei tik materialiniai pilvo klausimai;
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2015-01-11 15:25
N2_end
Nacionalionės valiutos atsisakymas yra šiek tiek rimtesnis reikalas, negu kažkokios blogai perskaičiuotos kainos. Užrodė kaliausę, kurią durniai pasigavę dulkina. Iškrova, kad nekeltų rimtų klausimų. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą