Noriu kažko - nežinau ko,
Gyvenu su tavim, manau su savim,
Tokia jau yra baisi ši tiesa,
Aš myliu save, bet ne tave.
Verkiu aš nakčia, matau tik save,
Mylėčiau tave, brangi tu mana,
Bet meilė tokia, ji pjauna mane,
Aš myliu save ir vien tik save.
Nepyk tu prašau -
Toks aš jau gimiau,
Baisus sutvėrimas,
Žiaurus man likimas.


Paulius Bėkšta











