Rašyk
Eilės (75847)
Fantastika (2219)
Esė (1521)
Proza (10681)
Vaikams (2573)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterMūsų Roma, pameni?, aš naktimis, kai šviesdavo pašvaistės, pasakodavau apie ją, tu tuo metu miegodavai už mus abu. Lėktuvas leidžiasi, nevykėli, ir mes tai jaučiame, užgula ausis, stoja širdis, tu prabundi visai ne laiku, bet aš jau matau įlanką ir aš jau švelnesnė.

Tu perki man bespalvį laikraštį iš bedantės kioskelio pardavėjos, kuri šypsosi, negalėčiau pasakyti, kad plačiai. Bandai ištarti „kiek“ itališkai, o man įdomiau, kuriame kampe čia gamina mano itališką nagų laką ir „made in Italy“ jau kiek suplyšusias pėdkelnes. Rūsčiai juokiesi iš mano moteriškumo, man reikia pypkės, kvapnaus tabako, bet prie šono, prašyčiau, tegul auga pasiflora. Mano moteriškumas nedidelis, bet jis auga žiūrint į šituos žmones, aš čia nemiegu, tas tvankumas, na, supranti, man pabodę tie saldūs žodžiai, kurių tavo užakusios ausys negirdi.

Vadini mane tendencija, makaronai, picos, ciabatta, De Trevi, bazilikai ir tu nesupranti tos meilės, norėtumei į prekybos centrą ar viešbutį rytų kvartale. O jei aš ne tendencija, tai mažų mažiausiai keistenybė, tas rašymas į lapą, velykinės žolės kramsnojimas ir manikiūro apeigos apleistoje palėpėje, ak, kaip tai itališka ir kaip tai žavinga, mielas mano, tie aktoriai juodais plaukais ir varno juodumo akimis, kurie nenusipelnė tavo kritikos, kaip ir ta barista, dariusi mums per saldžią kavą ir nuplikiusi tavo pirštus ir dabar tavo skausmui nebėra ribų.

Ta ironija tavyje man patinka labiausiai, jaučiuosi kaip Vudžio Aleno juostoje, pasakęs, kad mano atmintis trumpa, Kalėdoms visada dovanoji atmintį gerinančių vitaminų, ak, tu nežinai jų sudėties, tai mano mėgstamas užsirašinėjimas.

Ir visos mūsų kelionės baigiasi, kai grįžtame namo.
2013-03-19 13:23
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2013-03-21 19:43
Le Hawk
Vėl emocijos... Na ne esė čia. Proza (tiksliau, miniatiūra) gal ir gali būti, bet tikrai ne esė.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2013-03-20 12:39
Erla
Neatradau aristokratiškumo.1
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą