Rašyk
Eilės (80640)
Fantastika (2484)
Esė (1643)
Proza (11221)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 26 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





bilakoru bilakoru

(proza) Skrydis už ir prie Atlanto (pasidaryk pats)

Šis kūrinys buvo tarp savaitės geriausių


Šis kūrinys dalyvavo literatūriniame konkurse „Skrydis už ir prie Atlanto“

Reikia mėlynos dešimtinės. Reikia ilgokų pirštų. Reikia jautrios širdies. Reikia balos. Laki vaizduotė irgi nepakenks.
*
Popieriaus lenkimo linijos perbraukiamos rūpestingai (stipriai braukiant nykščio nagu). Popieriaus lapas lenkiamas išilgai per pusę ir vėl atlenkiamas, tada į vidų užlenkiami du viršūnės kampai – taip gaunama lėktuvėlio nosis, tada lapas vėl lenkiamas per pusę, kad išeitų stačioji trapecija, ir išlankstomi kairysis ir dešinysis sparnai. Jeigu nepavyksta kuris nors lankstymo etapas – ar net visa figūra – galima bandyti dar ir dar kartą.
*
Dabar, kai jau turi lėktuvėlį, reikia eiti prie didžiausios kiemo balos. Nieko tokio, jei joje yra vaivorykštinių benzino dėmių. Šitaip – dar gražiau.
*
Reikia atsiklaupti prie vieno balos krašto, įkvėpti šiek tiek oro ir grakščiu rankos mostu paleisti lėktuvėlį, kiek įmanoma, lengviau bei tiesiausia kryptimi. O dabar – pajungti vaizduotę.
*
Atsitiktiniams įvykio žiūrovams patartina nieko per daug neaiškinti. Įvyko tai, kas turėjo įvykti.

2013-02-22 18:38
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2013-03-05 22:54
nanyna
man tai nepatinka, kad tekstas labai primena Antaną Drilingą ir jo beprotiškai gražų ir iki susivėmimo nuvalkiotą tos pilkos minios, kuri nieko neraukia apie poeziją, eilėraštį. ir dar tą tekstą apie, nepamenu, kas rašė, "iš pradžių reikia nutapyti narvelį ir laukti" ar kažkas panašaus.

tekstas rašykinis. bet rašyk.lt kontekste visai padorus.

vienintelis dalykas kuris patiko tai lankstomo lėktuvėlio aprašymas. ai ir dar paskutinis sakinys visai veža, bet viduriukas slabnas. duočiau 3 ne daugiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-03-02 01:50
Laukinė Obelis
Turi žavesio.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-03-01 20:14
Valkas


4,5

(pusę balo nuimu už jautrios širdies reikalavimą. Taip ir neįsikirtau – kokių velnių?)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-28 19:28
bibliotekininkė
Ups, tik dabar pamačiau, kad konkursinis.. Tikiuosi, nepapiktinau komisijos pabalsuodama:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-28 19:27
bibliotekininkė
Original taste:) Be cukraus.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-26 05:22
omnia
Kalba - 0.6
Siužetas - 0
Idėja - 0
Originalumas - 0
Vertybės - 0

0.6
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-23 14:57
Aurimaz
Savotiškai. Nors ir giliai nekabino, bet linksmumo tame yra. 3,6
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-23 00:23
gunta
toksai geras, žaismingas trumpažanris (vėl); (antroje pastraipoje, kuri pasirodo lyg ir nuobodi, į pabaiga kažkas sukirba mintyje, kai pasakyta "galima pabandyti dar ir dar", kai su popieriumi, o kai jau pakilai, ir skrendi (su tuo kukurūzniku per Atlantą, tai jau negalima - bandymas tik kartą.) ir į pabaigą, nu viskas gerai, ir turi alegorinį šmėstelėjimą, ta bala, ir tie susirinkusieji... geras toks.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą