Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 37 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





kalbantysis kalbantysis

***

Šis kūrinys matomas tik autoriaus namuose


Po devyniolikos metų kas bus?
Gal medžiai ir upės išdžius?
Akademinė bendruomenė maximoj dirbs?
Politikai pinigų studentams nebeskirs?
Gal Lenkija Vilnių ir vėlei užims,
Lietuvių kalba, dobžė pan, džen dobrė, išnyks?
Gal Lukašenka atominę pastatys
Ir ją pasprogdinti grąsins?
O gal studentų visai nebeliks
Ir tik seniai čia gyventi beliks?
Kokios dimensijos? Kokia ateitis?
Mano kolegos, kas iš aukštojo mokslo beliks?
2011-10-17 23:53
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 9 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-10-18 10:57
gunta
pakils jūros lygis ir užlies Lietuvą - kaltų, priešų, užgrobėjų, nebus, nebent tuo apkaltins Lietuviai Dievą, bet jam tas pats... Pats laikas atidaryti mokslo akademiją - "užsiauginkime žiaunas, arba, susdraugaukime su orkomis". taip ir bus. Lietuviai atrodys taip:
http://cache2.artprintimages.com/LRG/36/3630/NKWEF00Z.jpg

jų visi bijos, ir jie tada vėl dėkos Dievui, kad tasai jūros vandenis pakėlė aukštyn ir užliejo Lietuvėlę. bet kaip girdėsis lietuvių kalba, tai jau klausimėlis...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-10-18 06:46
tictac_it
ai, svarbu žemieji mokslai niekur nedings ...:) 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą