Po devyniolikos metų kas bus?
Gal medžiai ir upės išdžius?
Akademinė bendruomenė maximoj dirbs?
Politikai pinigų studentams nebeskirs?
Gal Lenkija Vilnių ir vėlei užims,
Lietuvių kalba, dobžė pan, džen dobrė, išnyks?
Gal Lukašenka atominę pastatys
Ir ją pasprogdinti grąsins?
O gal studentų visai nebeliks
Ir tik seniai čia gyventi beliks?
Kokios dimensijos? Kokia ateitis?
Mano kolegos, kas iš aukštojo mokslo beliks?


kalbantysis



