Rašyk
Eilės (80652)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 210 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kaip skauda širdį,
Kai tave palieka.
Dėl kažko,
Kas kažkada paliko jį.
Ir taip nerimsta
Ten, vidinėj realybėj,
Atrodo, jo niekas
Niekas nesupras
Geriau nei aš.


Mielas,
Tave pames ir antrą
Ir dešimtą kartą,
O aš tais momentais
Bandysiu rast jėgų,
Nes jau tada
aš tarsiu ritmišku,
bespalviu tonu -
(už skausma išpaišytą
manyje peiliu) -
Turiu tau dovanų -
Sudie. Tariu.


Taisyklė jau rašyta
Milijonus kartų -
Ką praradom mes,
Suprasim tik tada,
Kai nieko neberasim
Daug arčiau
nei likimas
mums paduoti gali.



(autoriaus pastaba: dažniausiai banalybės būna tikros)
2010-11-30 15:34
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-01-06 14:13
bibliotekininkė
Nebanalu, o tikra.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-30 17:37
giminaitė
kaip ten sako, paprastume genialumas, todėl paprastumas - ne banalybė.
o va čia tai jau įklimpimas banalybėje.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-30 15:51
Ciklamenas
ir kaip jums ne gėda, tokius tekstus, kaip šis, kurį čia publikuojate,  vadinti grožiniais literatūriniais - t.y. eilėraščiais. būna žmonės mėgsta, kad yra jais domimasi asmeniškai, asmeninėje privačioje sferoje, tai jie pavyzdžiui parašo dienoraštinio pobūdžio tekstą ir publikuoja, o jame vienos nesąmonės, bet sąmonės, jam asmeniškai sąmonės, juk jam kažkaip tą jo širdį skauda, ir jis mėgaujasi tuo dramatizmu, bet tai tikrai yra ne grožinės literatūros - eilėraštis, žanras. O jei išsakai nuomonę apie tokią rašliavą, sako jog jis (tas žmogus) yra ne profiasionalas. Nu ir kas, tada tegul bus eilėraštis mėgėjiškas, bet ne asmeninio privataus turinio tekstas surašytas posmeliais. štai:

"Kaip skauda širdį,
Kai tave palieka.
Dėl kažko,
Kas kažkada paliko jį."
--

nu tai kaip? tada,  ir kas ir ką čia paliko. Ir tą širdį skauda tada KAIP?, niekas neišplėtota. žodžiu - tikrai ne eilėraštis, ir neliteratūriška. "literatūrinis mėšlas" - gal kada išaugs ir "literatūrinis gvazdikas" pavyzdžiui. bet dabar tai tikrai ne... Tokia mano - vieno skaitytojų nuomonė apie jūsų publikuojamą tekstą. ir pagrindžiau ją - citata.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą