Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80656)
Fantastika
(2489)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125522
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
106 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Raganike
»
...
Raganike
...
Vakaro vėjas dainuoja dainas
Juosta ir vėl atsisuko
Veidą išpaišė per medžių šakas,
Noriu ištrinti trintuku...
Noriu atverti be raidžių jokių
Be filmo kadrų ir skaidrių
Baltas lai būna jis pas mane
Vėjas dėlioja daugtaškį...
2010-03-05 23:36
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
3
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2010-03-07 11:41
Čia ne Aš
Man supratimo džiaugsmas neduotas, apgailestauju;)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2010-03-06 17:54
Raganike
Taip, tictac, jūs gerai sueiliavote;)Bet man dar tobulėjimui kelias yra :)))
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2010-03-06 10:41
tictac_it
aritmiją galima kiek apmažint , autorei leidus :)
vakaro vėjas dainuoja dainas
juosta vis sukas ir sukas
veidą išpaišė pro medžių šakas
reiks laukti lietaus trintuko
noriu atverti be raidžių jokių
be filmo kadrų ir skaidrių
baltu tebūna jis pas mane
su vėjo nupieštom gairėm
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2010-03-06 10:21
Š Erelis
mintis labai grazi, bet skaitant kazkaip pajutau aritmija, na, gal eisiu pas kardiologa...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus