Laikas, kaip vynas kukčioja,
brandina mintis - riešutus.
Skrendu pailsęs, kniūpsčias,
tarsi kardas,
tarsi visų pamirštas priešas.
Mintys, tarsi gervės, gulbės, pro šalį.
Laša, tirpsta šviesa,
be jokių, pašalinių šešėlių.
Kur verkiantį veidą paslėpti?
Paridenu skausmo kamuolį...
Liūdi lūžusios, snieginos slidės,
liūdi vieniši, dulkini baldai.
Lyg šventa dvasia
į mano širdį atklydusi,
į užrakintas duris pasibeldusi.
Pakeliu ant rankų,
nespėjusią pasislėpti.
Saulėlydžiai,
lyg nekviesti svečiai -
į vidų renkasi,
ir visi mūsų kambariai -
pakvimpa liepžiedžiais.
2010-01-06 06:23
Savus, svetimus skaitau,
bet prie ko čia - liepžiedžiai,
prie ko čia - slidės...
Senamadžius,
po purvą, molį braido, lydosi
ir suka galvą tau...
Grimztu į tylą,
susikūprinęs po uosiais.
- Neišmečiau gi, palikau,
tą pirmą, seną.
Sausio vakarai,
laužas vos rusena,
skaitau visus,
kitais žaviuosi.
2010-01-05 16:32
Griuvau kniūbsčias,slidės lūžo.
Kur draugai?Pamiršo net priešai.
Šventai dvasiai - kamuolį skausmo.
Išsivirkim arbatos liepžiedžių.
Patiko paskutinės penkios eilutės.Laaabai.
2010-01-05 15:09
Elegantiška ir subtilu.
2010-01-04 23:01
Nostalgiškas, labai mieli palyginimai.
2010-01-04 17:30
prasidėjo daug žadančiai...
|
|