Visi žmonės, nepaisant jų išsilavinimo, socialinio statuso ir antrųjų pusių skaičiaus, turi savitą požiūrį į supančią juos aplinką.
Jei garbūs svetainės vadai ir josios pseudokritikai leis, nuo šios dienos kasdien pateiksiu po 3 savo filosofijos mintis. Jos trumpos, ginčytinos, bet kartais vertos dėmesio...
___Jei Tave siunčia kur nors, nesidrovėk ir paprašyk, kad siuntėjas aprodytų kelią, nes dar gali paklysti___
___Underground'o muzikos kūrėjai ir gerbėjai, rėkiantys, kad toji muzika geresnė už komercinę, pamiršta, jog underground'as atsiranda, kai atlikėjai gal ir geri menininkai, bet prasti vadybininkai, nes nesugeba pateikti savo produkto ir tokiu būdu priversti sėdėti ant stogų bei rakinėti nosis... Tačiau tiek underground'as, tiek overground'as kartais veža___
___Geriausi juokdariai yra liūdniausi žmonės, nes jų egzistencija tokia vargana, kad belieka tik juoktis pro ašaras ir kramsnoti bandeles už 30 ct___


Dante84







