Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 42 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Smėlėti pirštai velnių
Kutena gomurį marių.
Anapus ar šiapus vokų -
Regėjime vien tiktai žalia.

Po kojom prisiglaudžia smiltys,
Ir smelkias ošimas pro odą.
Bangoms aš ar jos man gyvybę
Pėda po pėdos atiduodam...
2009-08-14 22:23
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-16 13:00
Melynuke
Ne apie skendimą, po šimts pypkių, o apie žmogaus susiliejimą su gamta. Apie nelaimes jei norit, žinias žiūrėkit, o aš rašau apie gamtą. Mažai mane pažįstat, Mike Lilike, o gaila...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-16 00:57
Mikė Lilikė
O man vis tiek atrodo, kad apie skendimą. Apie tai byloja kiekviena iš aštuonių eilučių. Bet, žinoma, tai tėra interpretacija. Labai gali būti tai pamąstymai, atsisėdus ant marių kranto. Girdi, jums, besotės gomurį, mat, kutena? Negana dar skenduolių prisisprogot?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 18:09
baltžuvė
Bangoms atiduodam... :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 10:48
Sauleta naktis
visai gražu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 09:01
pilkė
Nuostabu! Labai išraiškinga - rodos, už šito eilėraštuko sukurtas visas pasaulis. Pirmas posmiukas - ypač. Ne apie skendimą čia, manau, Mike. :))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 04:21
žiūrintis dangun
turėčiau padėkoti už galimybę perskaityti šį eilėraštį ;) malonu puikiai suskambėjo
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 03:45
dexter_morgan
geras:)))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 02:14
Chlopotenko
kai išmesit antra stopkę, gausit 5.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 02:13
Chlopotenko
gomurį mariŲ. man labai patiko pirma stropė. užu ją 5 kai visad ir visiems. kitą stropę išmeskit bo neaiški visiems bus bei man.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-15 00:21
zemyne
man ir lb patiko, lengvai skaitos ir seip lb graziai pasakyta "smelkias ošimas pro oda" "Smėlėti pirštai velnių
Kutena gomurį marių" Super tikrai sužavėjo :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-14 23:53
Mikė Lilikė
Regėjimas šiurpus - skendimas, turbūt, o gal jau ir nuskendimas. Bet tarkim, kad lyrinis herojus yra pačios marios.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-14 23:17
Rahas
Įdomus eilėraštis įdomus, reikia gan pasukti galvą, kas gi galėtų slypėti už metaforų
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-14 22:49
Arbatinukas Vėl
labai :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-14 22:48
mademoiselle šaka
Gyvas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-08-14 22:44
Snaudžianti
Nežinau ar geras, bet užvaldė...

Skaitau ir skaitau...

(:
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą