Nenusiminkit. Kiekviena galva kitaip galvoja. Dėl rimo galvos sukti gal ir neverta. Dabar tai nelaikoma didele vertybe. Dėl ritmo vertėtų kiek susirūpinti. Paskutinėje eilutėje nevertėjo įdėti "aš ją" ir būtų mano ausiai skambėję geriau. Manyčiau, kad su Pupų dėde nesigiminiuojate. Jo aktualijos buvo kiek kitokios ir kitaip išreikštos. Jūs nesistengiate skaitytojo juokinti. Netgi atvirkščiai - paliečiate skaudžius dalykus. Ir skola Tėvynei (džiaugiuosi ir didžiuojuosi Jumis, kad rašote iš didžiosios raidės)turėtų būti visiems suprantama: jei nori, kad tave saugotų, turi saugoti ir kitus. Čia svarbu ne pinigai, o pilietiškumas. Jums jo tikrai netrūksta. Linkiu sėkmės kūryboje!
Tiesiog šiek tiek domiuosi politika ir suprantu jog visas tas karas Afganistane yra didelis faršas. Galbūt nepasakiau viska ką norėjau aiškiai tai ir kilo tokios interpretacijos...
Idomu kokio dydžio ta skola, o be to ten per prievartą nevaro, ne sovietų laikai, tad apie kokias skolas galima kalbėti........gal skoloje esama tiems, kurie per prievarta ten buvo nublokšti.........