Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2491)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 33 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-27 16:37
gulbinas
paraitai savo tekstus išmoningai.
nenuobodžiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-25 21:08
begemotas
įtempkite tinklus ant gegutės
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-25 10:08
Ambališkiausiasis skinheadų tėvas Baronas Samedi
loginiai- emociniai saitai
betvarkėje.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-25 02:51
Just_ė
o man kaip tik gegutė čionainas tinka
su savo nepastovumu. :]

gražu. !
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-24 19:56
Čia ne Aš
Pritariu Pilkei nusidažiusiai kailį;) Yra gražių vietų, bet tas dirbtinumas....
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-24 18:41
Melynuke
Nuostabu. Po pirmo stulpelio buvau tikra, kad komentaruose nebus nė vieno blogo žodžio. Sklandu ir žavinga.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-24 18:34
Koncervų vartotojas
žiūriu, man kaip ir jums, blogai su galais
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-24 18:16
Scilė
"iš tuštumos į
šulinio kišenę"

reabilituoju gegute- uzkimusi gi, jau sis tas naujesnio:)

idomus eilius
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-24 14:52
Pranas
Atėjau paskaityti, ką parašęs gal prieš pusantros  valandos. Ogi žiūriu, kad  nieko neparašyta. Bet va  5 neleidžia rašyti. Vadinasi, jau parašyta.
O ir aną kartą, matyt, negalėjau mažiau parašyti, kaip - ŠAUNUOLĖ.Patinka man prasmingų žmonių prasminga kūryba.
Būk!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-24 12:36
Visokia
Gegutė nepatiko, bet šiaip viskas įdomu :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-24 10:57
pilkė
Įtempkite tiktai... pats tekstukas gražus; tik labai jau metaforizuotas, gal net dirbtinoka kartais išrodo?
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas
1 2
[iš viso: 31]
Eilės


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą