2009-04-27 16:37
paraitai savo tekstus išmoningai.
nenuobodžiai.
2009-04-25 21:08
įtempkite tinklus ant gegutės
2009-04-25 10:08
loginiai- emociniai saitai
betvarkėje.
2009-04-25 02:51
o man kaip tik gegutė čionainas tinka
su savo nepastovumu. :]
gražu. !
2009-04-24 19:56
Pritariu Pilkei nusidažiusiai kailį;) Yra gražių vietų, bet tas dirbtinumas....
2009-04-24 18:41
Nuostabu. Po pirmo stulpelio buvau tikra, kad komentaruose nebus nė vieno blogo žodžio. Sklandu ir žavinga.
2009-04-24 18:34
žiūriu, man kaip ir jums, blogai su galais
2009-04-24 18:16
"iš tuštumos į
šulinio kišenę"
reabilituoju gegute- uzkimusi gi, jau sis tas naujesnio:)
idomus eilius
2009-04-24 14:52
Atėjau paskaityti, ką parašęs gal prieš pusantros valandos. Ogi žiūriu, kad nieko neparašyta. Bet va 5 neleidžia rašyti. Vadinasi, jau parašyta.
O ir aną kartą, matyt, negalėjau mažiau parašyti, kaip - ŠAUNUOLĖ.Patinka man prasmingų žmonių prasminga kūryba.
Būk!
2009-04-24 12:36
Gegutė nepatiko, bet šiaip viskas įdomu :)
2009-04-24 10:57
Įtempkite tiktai... pats tekstukas gražus; tik labai jau metaforizuotas, gal net dirbtinoka kartais išrodo?