Nepulkim panikon, piliečiai,
kad krizė buitį nugalėjo,
ir kad brangiau lemputė šviečia,
ir kad pavasaris atėjo.
Valdžios nekeikim nei kaimynų,
kad šlapios gatvės ir keliai,
kad tas pat veidas per TV,
kad skaudžiai brangsta bilietai.
Šampano taurės jau išplautos...
Šiandien dykai – beržų sula.
Piliečiai, tostas – už Brangiausią!
Apie pavasarį gana...
2009-04-18 20:33
Konkursinis įvertinimas: 6
2009-04-17 23:19
Politikon pritemptas ***2
2009-04-17 22:55
1
negana apie pavasarį.negana negana. čia gi konkursas. apie pavasarį. o jūs sakote gana. o siaube.
2009-03-25 16:28
paguodžiantis :)
2009-03-25 10:46
Užsiciklinę žmonės ant tos krizės... Iškart akys nusisuka šalin, kai kūriny pamatau šį žodį.Iškart reiškia, jog nieko gero nebus.
2009-03-25 10:07
teisingai vudu sako. Pritariu. Ir vėl tas pats per tą patį.
2009-03-25 09:31
Nematau konkurso temos. Manding ji buvo "pavasariu pražydęs", o ne "krizė". Stebina paskutinioji kūrinio eilutė. Norint padaryti "gana" vertėtų pirma patiekti "to kažko", ko turėtų būti gana,- šiuo atveju - pavasario. O atmetus sulą ir šlapiagatves telieka "pavasaris atėjo" ir "apie pavasarį gana". 1
2009-03-25 08:38
brangsta bilIetai -linksmas, satyriškas - šių dienų
2009-03-25 08:33
Atsiprašau, kad paskubėjau - bilietai nėra biletai...