Rašyk
Eilės (80659)
Fantastika (2492)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Išnyksi kaip dūmas, neblaškomas vėjo
Ir niekas tavęs negailės!
Visi, kas trumpadieniuos šalo, kentėjo
Žiemos prisimint nenorės.

Kaip bangos ant marių, kaip mintys žmogaus,
Taip mainosi metų laikai!
Jau gruodis, ir sausis, vasaris nesiaus,
Išsprogs tuoj žali pumpurai.

O kas tavo kančios? Sutežęs šlapimas,
Sniegu apdrėbti pagrioviai.
Matai – jau valytojos šluotražius ima –
Tai tau nebužilgo – kapai!

Apverk savo galią – balandis arti.
Pavasaris šaus lig dangaus.
Pasaulį pašildys saulelė skaisti,
Ir mūsų hormonai vėl siaus!

Pavasaris – kas – giesmėmis apdainuotas?
Šešėlis, kurs bėga greta!
Pamačius merginą svajotą – sapnuotą,
Apsvaigs man galva ir... galva!

2009-03-22 12:54
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 8 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-21 00:26
klimbingupthewalls
3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-18 19:55
Akademix
Konkursinis įvertinimas: 7
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-17 22:16
MacteAnimo
Savitumu švieskite ***2
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-17 09:36
agricola
na bet kam tų stilizacijų, geriau kurti savo...3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-17 01:07
vėjas gluosniuose
1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-23 21:08
vilnelė vėl
ne plagiatas, čia, ne plagiatas, tik mėgdžiojimas. bet man, asmeniškai, mėgdžiojimas nė iš tolo neprimena kūrimo ir išradingumu nedaug tesiskiria nuo plagiavimo. mėgdžiojimas - gerokai paprastesnis reikalas, nei kūryba ir, dažnokai, rodo ne talentą, o atvirkščiai, netalentą.

kitaip tariant. primytivu. 1.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-23 18:16
Mai Ruonis
Nesutikčiau su tuo, kad tai plagiatas, nors komentaruose esu gana rimtai tuo kaltinamas. Keistoka, kad rašantiems žmonėms reikia priminti literatūros terminus: Stilizacija – specialus sąmoningas kurio nors kūrinio, kurių nors bruožų mėgdžiojimas, imitavimas. Jei siekiama pasišaipyti, pajuokti, tai toks kūrinys vadinamas parodija (Literatūros terminų žodynas). Todėl į klausimą "Įdomu, ar sąmoningai plagijuota?" nieko atsakyti negaliu. Gaila, kad mano bandymas sukėlė tokią pasipiktinimo bangą. Niekada nė į galvą nešovė, kad stilizacija galima būtų kaip nors pasišaipyti iš stilizuojamo kūrinio autoriaus.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-23 08:23
Laumių užmazgyta
"Pelėsiais ir kerpėm apaugus aukštai..."
Atsiplėšk nuo Maironio minčių, susikurk savo. Visiškai pritariu Exmortis nuomonei. Žinok, vien už plagiatą rašyčiau kuolą. Įdomu, ar sąmoningai plagijuota?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-23 08:01
Exmortis
"profesionalaus poeto darbas."

perkurtas Maironio eilerastis "Isnyksiu kaip dumas", literatai blyn. Neoriginalumas, palikta Maironiska eiledara - keitesi zodziai, bet ne ritmas.

"Išnyksi kaip dūmas, neblaškomas vėjo"

ir

"Kaip bangos ant marių, kaip mintys žmogaus,"

grynos Maironio mintys, bet ar verta tai laikyti plagiatu ar ne, as nezinau. Aisku, tai gali buti pasisaipymas is Maironio ir jo kurybos, bet jis buvo pagrindinis lietuviu poetas, tad nera reikalo ji pulti. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-22 22:46
_l_
_l_
pernelyg [nesveikai] suturėtas pavasario džiaugsmas. ...lyg būtų rašyta kokio nuodėmėn jau puolančio kunigo ar akylai mamos [gal net vyresnio brolio] stebimo jaunuolio. nevertinu. man tokie džiaugsmai nesuprantami.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-22 18:02
Ievų Pūga
profesionalaus poeto darbas.
Paeiliui rutuliojama mintis, skoningai parinktos metaforos. Originalus darbas. Norėčiau mokėti taip kurti, bet tuomet būčiau ne aš.
5+
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-22 16:15
Netipiškas Individas
O kas tavo kančios? Sutežęs šlapimas,
Sniegu apdrėbti pagrioviai.
Matai - jau valytojos šluotražius ima -
Tai tau nebužilgo - kapai! - labai patiko:D su malonumu juokiausi... bet kodėl pradžia šitokia?;0 na, negerai tai, negerai
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-22 15:51
Mai Ruonis
Kodėl dievuliui turėtų būti gėda? Juk tai jis žiemą išvaro, pavasariu pražysta...
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-22 14:49
kofeinas
maironio net eilutė pirma, dievuliau, kaip tau ne gėda?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-22 14:39
MJE
MJE
Pirmi du stulpeliai išties stiprūs ir sugebėjo prikaustyti mano, kaip skaitovės, dėmėsį. Tačiau trečias posmelis lyg visai iš kito eiliaus įsiterpęs ir sugadino visą vaizdą. Maniau, kad gal vėliau pasitaisys viskas, bet likę keli posmeliai silpnoki :)
Giriu už pradžią :)
Sėkmės :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-22 13:14
Ponia Motė
Smagiai skaitosi, bet neoriginalu ir nuvalkiota idėja. Nereikia kopijuot ar parodijuot Maironio - šimtai tai jau darė, geriau savo kažko paieškot.
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas (2)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą