Pavasaris atėjo
Pražydo pirma gėlė sode
Ir malonus kvapas nuo vėjo
Įsipainiojo mano plaukuose.
Ryte pažadina ne šaltis,
O saulės spinduliai šilti.
Ir šaukia „Kelkis, kelkis,
Juk pramiegoti šventės negali!“
Ir iš tikrųjų, šventė tai linksma.
Šviesiau vis daros, su kiekviena diena.
Nors kartais lyja
Ir būna nesmagu,
Bet vėl gamta atgyja
Visur tiek kupina jėgų!
Miške čiurlena upeliukas
Ir dūzgia bitės tarp gėlių,
O pievoj kiškis mažučiukas
Jis užsiėmęs ieško
Saldžiųjų dobilų.
2009-04-18 19:22
Konkursinis įvertinimas:4
2009-04-18 01:55
Pavasarinė nuotaika yra, bet eiliavimas primityvokas. Ypač kliūna: šaltis/šilti, upeliukas/mažučiukas.
Vaikams žadinti gal ir tinkamas, bet konkurse jį vertinu trimis dešimtbalėje. 3.
2009-04-16 20:57
Sodas, dobilas, kaip gamtos vaiko gerų rankų prisilietimas šis eilius ***4
2009-04-05 15:35
formalus kažkoks mokyklinis...2
2009-03-22 12:05
kelkitės, kelkitės...visi į gegužės 1-osios eiseną.........nepavėluokite
2009-03-20 18:51
klasikinis darbas:)
2009-03-20 08:35
Jaukučiai tie kiškio namučiai, ypač naudojant mažybinius žodelius.
Netgi suteikia šansą sužaisti pavasario improvizaciją.
Eilės neperkrautos įvaizdžiais.
Tokios žinios: stebuklai kuriami minimalistinėmis priemonėmis ir pavasaris nuo mūsų per kiškio pastrikt.
2009-03-19 13:57
Eiliuks kiek trukinėjantis ir tie ir, galas patiko -
Miške čiurlena upeliukas
Ir dūzgia bitės tarp gėlių,
O pievoj kiškis mažučiukas
Jis užsiėjmęs ieško
Saldžiųjų dobilų.
.
2009-03-19 11:44
duociau 4, bet uz lango sninga ir pavasaris velniazin kur sumustas guli, tad duociau 3.
Siaip gana neblogai. Linguojantis saskambis, visai nieko.