Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 46 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kartais norisi mirti,
Kai gyventi nusibosta,
Kai likimas spaudžia širdį
Ir nėra kam pasiguosti.

Bet paguodžia tave laikas
Ir viltis vėl atsiranda
Ir viltim vien gyveni,
Kol širdis tava vėl kelią randa.

Tą kelią iš kurio išklydus buvo,
Iš kurio išklydus visa krauju pasruvo,
Bet atradus kelią išgis tava širdis
Ir praėjus laikui randas tau beliks.
2009-03-18 21:08
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 23:39
GBG
GBG
nu čia sąsviuni suradau savo toki, tai galvoju pažiurėsiu, kaip čia seksis...
na kaip ir galvojau :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 23:38
agape
Skamba kaip koncernas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 22:43
Chlopotenko
gal kokią šeimą susikurkit...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 22:33
Visokia
Paviršutiniškai skamba gal, nes:
1. frazės tokios per daug visur naudojamos ir iki sąmonės netekimo įprastos vos ne kasdien, ypač jei esi beviltiškai nusiteikęs
2. reikėtų čiupti konkretesnį to mirties troškimo priežastį ir apeiliuoti skaudžiai, kad visiem čia pragraužtų visas ląsteles :)

Nenuvertinu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:29
MJE
MJE
Aš, tavo vietoje, tikriausiai sukeisčiau pirmąją ir antrąją eilutę vietomis. Daugiau pastebėjimų neturiu, nes eilius nepaliko jokio įspūdžio :)
Sėkmės kuriant :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:28
Velyna Giesa
Reiktų paieškoti netradiškesnių žodžių įdomių metaforų..

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:28
masaraksh
kates moka gerai paguosti
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:28
Akademix
Pirmas blynas, vertas nemenko kiekio kritikos :) Tikimės antrojo jau šiek tiek mažiau priskrudusio.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:27
Katulis
Na banalu iš tiesų. Bet esmė, ne ką pateiki, o kaip pateiki :)
Šiuo atveju patiko. Gražiai, lengvai persiskaitė ir kaip visada įkvėpė šiek tiek :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:16
Dovis_ Pa
Kaip pirmas eilėraštis- neblogas :D
Bet turi dar kur toblintis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:12
burundis
tai čia I ar II asmeniu kalbi?
šiaip tokį eilių sunku vertinti, manau dar tik pradedi skleistis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:11
Dovis_ Pa
Toks paprastutis ;DD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:11
GBG
GBG
banalybe :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą