Nuogi jausmai.. ir nuogos mintys,
Kelias į niekur..... Ir tu šalia...
Nesakai man eiti... Bet nekvieti pasilikti...
Gal ir eičiau kartu bet jau meilės nėra...
O ar pameni mus dar jaunystėj,
Toj draugystės pradžioj nuostabioj?
Kai svajojom, mylėjom, tikėjom..
Ir kelių nesirinkom perniek...
Išėjai.. Gal buvai, gal mylėjai...
Gal norėjai tikėt ir sugryžti.....
Nebemyliu... Ir tiek prikentėjau..
Nenupirksi man meilės vistiek....
p. s. myliu..


lassie








