Rašyk
Eilės (80654)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 24 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Nubudęs ankstų rytą Tu pakelk rankas.
Aukštai aukštai kaip tik gali.
Stryktelk iš guolio ir sušok posmelį polkos.
Ir langą atdaryk, ir gurkštelk gryno oro.
Ar jauti?
Sekundę, dvi įsiklausyk į savąjį širdies plakimą.
Gražiai sraigteliai dirba, ar gi ne?
Pasirąžyk, nusišypsok gražiai, kaip tiktai Tu temoki,
Ir tik sau. Jauti?
Dar saują rytmečio vogčia prie kūno prisiglausk.
Užuodi?
Pažvelk į veidrodį, jei dar nepamatei,
Kas taip trapu, ir taip žavinga.
Ar supranti, koks šią akimirką laimingas Tu,
Jei pasakyt gali - „Aš sveikas“.
2009-03-18 18:20
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 21:47
Akademix
Žaismingas ir giedras.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 19:58
masaraksh
optimistikas sakyciau :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 19:44
Melynuke
Malonu, kad daugiau pasiekęs šioje srityje paaiškina klaidas. Tas "bliamba" man labai pravers tobulėjant, be galo pedagogiška. dėkui :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 19:10
Chlopotenko
"mankšta" užvadint derėtų bliamba ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 19:05
MJE
MJE
Paskutinė eilutė man nepatiko. Suprantu, kad tokia jau galbūt buvo mintis ir ji labiausiai atskleista ta paskutine eilute, bet ji man čia tiesiog "neprilipo" :)
Sėkmės :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 18:34
grazinele666
atrodo daug zadantis kurinys:)


bet is kitos puses: stryktelt is guolio ir paziuret i veidrodi is pat ankstyvo ryto nelabai jau ir malonu:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą