Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 50 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Dainuoji duše,
Repuoji garaže,
O gal groji rūsyje,
Bet tai visai nesvarbu,
Nes būsi žvaigžde.

Nesvarbu,
Kad tu ne blondinė,
Truputis peroksido
Vaizdą pagyvins.
Apiplyšusius džinsus
Pakeis sijonukas,
Gal ir per trumpas…
Bet viskas gerai –
Prodiuseriai tą reikalą
Išmano profesionaliai.

Kažko dar trūksta?
O taip, soliariumo truputį…
Ir viskas bus idealu,
Būsi naujuoju
Žurnalo viršeliu…

Jie prašė tavo interviu.
Ei, bet kalbėjai juk gražiai!
Tai kodėl žurnalo puslapiuose
Atrodai šitaip vulgariai?
Kitą dieną
Kita naujiena,
Ir štai jau tu
Skandaluose šviežiena.

Ei, bet ir įžūliai jie meluoja!
Nešvankias pasakas seka,
Istorijų prifantazuoja.
Viens, du, trys,
Ir tu išrinkta
Skandalingiausia žvaigžde.

Abejingų tavo vardui nėra.
Kai kas tiesiog nekenčia,
O kai kas dievina tave.
Nėkart nesutikę, nekalbėję,
Išlieja nuomonę internete.

Išaušo dar viena diena,
Tradiciškai šmėžuoji spaudoje.
Tikrai nevaidini,
Tikrai esi žvaigžde,
Bet ar prisimeni
Dar senąją save?..
2009-03-17 20:48
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 22:16
Infamous
blackEN, nežiūrėk į viską taip rimtai :) Patikėk, su niekuo savo tekstais nekonkuruoju :) Beje, pavasarį priaugti svorio nėra jau taip gerai ;D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 22:10
blackEN
Itin panašu į Kasteto "Kūrybą" (iš GnG). Ir tekstų kūrėjui tai neturėtų būti komplimentas.

Šeip Ten yra kur kas geresnis rhymu rašytojas ;) Ne "eiliuotu melodramų". Tekstų su svoriu.

Todėl tamstai linkiu priaugti svorio ;) Sekmės!

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 21:44
kofeinas
eiliuota melodrama
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 21:30
Infamous
Ačiū visiems už pastebėjimus :) Taip, sutinku su jumis, eilėraštis truputį užneša į repo gabalą :) Reiks pasiūlyti "G&G Sindikatui" :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 21:19
MJE
MJE
Jei mintis buvo rimta, tai eilius nepavykęs, manau, bet, jeigu norėta sukurti kažką lengvo, sukeliančio šypseną paskaityti, tada truputį geriau :)
Sėkmės :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 21:07
nava
:D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 20:57
diii
norisi  repuoti  :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 20:52
Akademix
Čia toks visai popsovas repo flow.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-17 20:50
Kunkuliuojanti Lava
prikolnai taip :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą