Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2490)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 234 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Nėra nei vardų
            nei vietovardžių
nei pirmadienių
              nei sekmadienių
ir laiko tėkmė sustabdyta
tik vienintelis OM
godžiai įkvėpiant
rankogaliai kruvini
juntu pasibjaurėjimą
tarp gyvenimo
      ir mirties
atodūsis
žvigsnis užsivėrė
į gelmę
kriauklėje krauju pasruvęs
k a r    p i s
2008-09-30 10:21
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 9 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-10-09 10:01
Kirvoboica
salotininkai (vegetarai) mažu tokio jausmo nepatiria,..
peace,..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-10-07 22:45
Neužgesk
OM(G). gerai čia, trumpai ir aiškiai.
patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-10-01 22:29
zirzule
ne svetimas tas jausmas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-10-01 11:09
By Zenas
...aš irgi buvau nusipirkęs maximoj akcijinių karpių :)
...patiko eilius :) OM
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 20:01
Lugnis
palukai > paplaukia.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 19:59
Lugnis
karkia pis. :DDDDDDDD

nu jei yra tai kas parašyta, tai nėra OM - O jau tas  aOuM savaime yra. Man patinka mantros.
kartą parašiau eiliuką - trumpulį " ...ar mantras girdžiu... ne tik reaktyvinis lėktuvas, apsiverčiu ant kito šono, nepamenu, kaip tą kart užmigau..." --- kiek laiko tame OM žmogus pramiega, kiek (kokią gyvenimo dalį) o kiek jis prisimena kur jis buvo ir kas? kada miegojo, bent jau tą pirmąją sekundę - ryte, kaip jis niurkt, ir palukai iš būdravimo į miegą. (oi kokie debatai buvo, oi kokie KUOLAI, na ten tik pažymių nerašė, bet buvo ŠLYKŠČIAI) ir taip būtų jei ne _ OM. tai tuštybė, niekalas....

(kažkaip niekada toje dvasinėje būsenoje nejaučiu pasišlykštėjimo.) - nu tai neplakčiau to su om. tai tas pats kas yra ORAS - bet godžiai įkvepiant, rankogaliai kruvini, o paskui dar "tarp" atsiranda.

tiesą pasakius perskaičiau ir pamiršau. bet vis tiek ne pasityčiojimas iš skaitytojo, būtent tai ir vertinu.

ieškojimai, dvasiniai ieškojimai.  sėkmės. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 16:45
Vydė Brėkšta
kruvina statistika. Va prie ko priveda per ilgas užsibuvimas meditacijoj
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 16:33
begemotas
karpiui galas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 15:44
Upelis vėl
gerai, su intriga...:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 15:42
Chlopotenko
be 5 ir 6eil. man būt dar paveikesnis. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 15:40
aussia išpro
rankogaliai kruvini...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 15:39
čia man
Man baisu nuo to, ką pagalvojau, bet vis tiek - puikiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 10:44
emililija
o lialialia:) laikas bėga kaip išprotėjęs upelis- va čia su autore nesutikčiau, bet su potekste, kad veiksmas vyksta betiksliame laike- patiko- tiesiog pilkų atspalvių peizažas, o gal pasaulio peizažas, žodžiu, reik eit sumuštinį pasidaryt:):)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-09-30 10:30
ANĖ BRYDĖ
Karpžudė!!! ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą