Rašyk
Eilės (80652)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 232 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







O... toks apvalus garsas išsprūdo iš lūpų tavųjų
ir nutūpė ant erškėčio krūmo... nesusprogo
sūpuojasi tarp bitės ir žiedo
tarp geluonies ir bučinio

O... ji ėjo siauručiu takučiu
odinis lietpaltis dar kvepėjo gyvuliu
ir panardino mane... bet emocinė sekluma
trumpas mirksnis tarp žvilgsnio ir žaibo
tarp lietaus ir vaivorykštės spindesio

O... nepažįstamoji aš kasdien praeinu
kantriai rinkdamas žiedlapius krūmas dygus
uždarysiu efemerišką laiko fragmentą
stiklainyje būsi mano uogienė

O... taip bandau užmiršti ir vėlei prisiminti
prisiminus vėlei užmiršti
tai buvo tik pradinė forma
užgimstančio jausmo liūties...
2008-08-23 17:45
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 9 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-24 22:46
Mana
"sūpuojasi tarp bitės ir žiedo
tarp geluonies ir bučinio "
Išradingai.Patiko:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-24 16:59
Akademix
Nu regiu dvi pozicijas:1. Gašlioji vyriškoji (paimti ją čia ir dabar) 2. Moteriškoji (subtiliai kvepianti erotika)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-24 12:53
Lugnis
pirmi du puikūs. antri du dienoraštinio pobūdžio - nelabai.
pirmieji du geri, raiška, organišku kalbėjimu, ir įdomūs.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-24 10:35
Taura
gražu...puikus kūrinys...pasiimu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-24 09:19
infantilus
O, byrkšt
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-23 22:28
Nepastovi
Ir aš norėjau parašyti "O...",bet aplenkė mane.Gražu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-23 20:03
baltžuvė
o---- OOO
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-23 20:01
čia man
Priimk ir nuo manęs ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-23 19:20
antanas vėjyje
tikrai geras
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-23 19:18
begemotas
odinis lietpaltis dar kvepėjo gyvuliu
uždarysiu efemerišką laiko fragmentą
tai buvo tik pradinė forma
užgimstančio jausmo liūties...

citatas išėmiau kurios išsyk užkibo
o...vertas būti skaitomas ir nuo begemoto 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą