kažkoks balastas. man taip atrodo šis grožinis literatūrinis tekstas. Tegul, daleiskim, jis turi savo kodus, kurie aiškūs tik autoriui, (taip sakau, kadangi neįžvelgiu MINTINĖS kūriniui "stuburinės" linijos kurios dėka įsipaišytų metaforos įvaizdžiai) todėl jis atrodo dienoraštinio pobūdžio kūrinys. Įliustratyviai aišku, autorius nori perteikti kažkokią tai slogumo, ar tai tragizmo, nuotaiką, Kadangi tai kalbama tiesioginiu žodžiu citatos IŠ KŪRINUKO PAVADINIMU "NEMIGOS MIESTAS": trečias posmiukas - Košmarai grįš namo Ketvirtas posmelis Nerasiu sau vietos - na jei namuose jau nerandama sau vietos, tai sako apie kažkokį slogumą, gal tragizmą, tai tiesiogiai iliustratyviai pasakyta. Iliustratyviai, kadangi nėra jokios potekstės, yra tik pavadinimo pailiustravimas - žinoma košmaras, tai ne miegas - ne ta erdvė kurioje miegant pailsima.
Viskas taip, tačiau tai ne poezija, kūrinys dienoraštinio pobūdžio, nes neturi nei potekstės, nei kažkokios tai tokios raiškos (savo išraiškos priemonėmis) kuri sužavėtų, pakerėtų. Tokia nuomonė vieno iš skaitytojų, apie tekstuką jūsų tekstuką, kurį publikuojate. (jei būtų motyvacija gal atsirastų mintis, o ne pasipasakojimas - rašyta pirmame asmenyje, tai galima sakyti pasipasakojimas. ( nesakau, jog tai jūs, ir jūsų gyvenimas, apie kurį turėtumėte rašyti dienoraštį, gal jūsų gyvenimas toli gražu stovi atokiai nuo košmarų kuriuos sapnuoja dideles psichologines traumas išgyvenę žmonės, kaip grįžę iš Afganistano gyvais, dar tarybiniais laikais, kuriem ir diena būna košmaras pažiūrėjus į raudonų burokėlių sriubą, gal jei būtumėte turėjęs tokių košmarų, būtumėte pajėgus parašyti kūrinį literatūrinį, kuris visą košmaro siaubą perteiktų neiliustratyviai, su emocine įkrova, kurios virpesius žmogus pajustų, kaip pažiūrėjęs gerą meninį filmą, arba paskaitęs knygą, bet KŪRINUKAS Dienoraštinio pobūdžio. kitaip sakant STALČINIS. ) nesupykit, o gal ir juokiatės, nes nežinote kas yra košmaras. "miestas - Hirosima Nagasaki -tikriausiai miestai košmarai, jei globaline prasme. Vis tik apie tai irgi rašant reiktų meninių išraiškos priemonių ir literatūriškumo. Pas jus yra poetikos, metaforų, bet jos tuščios plastmasinės - dirbtinės. (turiu omenyje tekstuką.) Kokie talentingi žmonės nestatė filmų, apie šiuos miestus, sako kad košmaro, siaubo, jie nesugebėjo perteikti kuris buvo ten tuo metu ir daug metų po to. O jau žiūrint šiurpu, (kai kuriuos filmus). Turi būti ir mintis, ne tik asmeniškas pasakojimas apie kambarį. (jis tokios reikšmės - asmeninės reikšmės, nieko neliečiantis plačiau - dienoraštinis gaunasi. neturi prasmingų minčių, idėjos. Ganėtinai dirbinas, neįtikinantis.
tavo kambary skylė, kurioje slepiasi košmarai, pernykštės vėlės ir vėjo vaitojimas. PAlik juos pernykščiam sniegui, tegul ištirpdo ir išteka pro tamsos pirštus. Košmarams neleis kartotis.