Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 202 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Sutalpinau save mažyčiame akies laše tą vakarą
Kai delnuose slėpiau numirusias kregždes
Ir laidojau išmesdama dangun jas
Į horizonto ištiestus tinklus kaskart suplyštančius
Prilietus blizgantiems sparnams virves

O kitą vakarą ieškodama ramybės
Pati užmiršusi kvėpuoti nėriau vandenin
Į pragaro lavinos ašaras apipintas žolėm sustingusiom
Vandenės bučiniu įpylusi gyvybės joms nors ir menkos
Už skiauterių juodųjų vis tempiau aukštyn įkvėpt

Ir paskutinį vakarą dar kartą talpinau save laše
Ramybės tos pačios ieškodama vaikus glėbiais į patalus nešiau
Ir pasakas sekiau apie numirusias kregždes slėptas delnuos
Ir žemės smilkinius apipintus sustingusiom žolėm
Tą paskutinį vakarą
2008-06-23 20:16
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-24 13:26
Viščiukų princesė_Inter corda
Kažko yra. Tikrai daugiau nei 2.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-24 10:26
Debeskukūtė
Ar kas turi ką nors prieš gotus?!!!
Labai gražus ir savotiškas kūrinys. Patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-23 20:28
Kitkutis
Pet kodėl jots numirė?..Man nepatinka. Tik Kitkutiui galima mirti!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-23 20:28
Aušrinė
kadanors išaugs kažkas :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-23 20:21
Bloodreaver
blem kokie čia visi apsigotine:D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą