Rašyk
Eilės (80653)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 23 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Žvelki, ana su rožine suknia,
Tokia jausmingai sminganti į širdį.
Lėtas raudonis srūva į mane,
Lašai jos skruostus jau prigirdė.

Žvelki, kitą žibuoklių akimis.
Pavasario vėsa pakvipo, įtaigu.
Apnuogintų pečių vylingas aromatas,
Kolei nemato pabučiuot geidžiu.

Trečioji, kaip ruduo ankstyvas, užgaulus,
Taip veria širdį gintarinės akys.
Ir rūbas toks nostalgiškai kuklus,
Norėtųsi pratęsti pokalbį prie žvakės.

Aplink visi jauni - lelijos vandeny...
Po dvidešimties metų, nieko neišmokau.
Nevedęs aš likau, žvalgausi atkakliau,
Kaip išsirinkti? Akys, žvilgsniai - kuoka.
2008-05-17 17:18
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-19 00:18
Katė Misė
Dieve, kas jums pasidare... juk jus jauni zmones, po galais!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-18 11:21
By Zenas
juk kai aplinkui
toks pasirinkimas
jau nenuspręsiu
nes baimė ima  :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 23:35
Atlis
4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 23:35
Atlis
Romantikos euforiją finale pasitinka kuoka :))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 21:57
Arbatinukas Vėl
senbernio godos? :) be paskutinės strofos (subjektyviai nepatiko) būtų gan žavus, klasika dvelkiantis kalbėjimas :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 19:52
Upelis vėl
:)tiesiog matau vaizdą
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 19:03
Niekam
Toks romantiškas... Gražu. Akys.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 18:55
MacteAnimo
Aha, taip žvilgsnis vienišiaus ir klaidžioja, nenustygsta. Tiesa tiesa eilėmis perteikta. Tai sugebėjimas pas jus, pagauti tą nuotaiką ir vylingą godulį, puiku. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 18:36
Viščiukų princesė_Inter corda
na va kaip būna :) neapsiženyjai :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 18:34
budulajus
Geras, patiko ! :))
vargšas senbernis...kaip jam padėt :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 18:23
Gabitte
oho. 5 šiaip, nes tikrai kai, kurie pasirenka tokį gyvenimo būdą/pobūdį :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 18:04
Balta Baltaitė
nu kažkaip apie Pripsą pagalvojau...:) žinai tokį?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-17 17:23
van
van
vaizdžiai. 3.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą