Rašyk
Eilės (80652)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 230 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Į svečius
            ateina ir ateina.
Moterys.
Suvargusiais veidais.
Nusivylimo
              sklidinais plaučiais.
Kartėliu
            persisunkusiomis kepenimis.
Ir sėdasi prie
                  stalo.
Tos keturiasdešimtmetės.
Laimingai
            nelaimingos.
Vaikų motinos.
Vyrų žmonos.
Ir
  kalba, kalba, kalba...
Štai ir viskas.
Nesušildžiau.
                Supratimu. Atjauta.
Deja.
2008-03-17 09:05
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 12 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-19 11:10
časm
Tikras.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-18 14:30
agricola
toks gyvenimas matyt kad kai depresuoji nieks nepadeda nei arbata nei žodis...5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 17:36
begemotas
Gyvenimiškai, paprastai, aiškiai,
o už viso to slypi DEJA-
svetimi visi ir tik iš įpročio
            dar vaikštome į svečius.
            5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 14:30
Sara__
Vaje, bet kodėl nesušildei?:( Ar nesi vaikų motina ir vyro(ų) žmona?

Labiausiai gyvenime baidausi pernelyg daug, nekoncentruotai plepančių moterų...:( O kartais pačiai užeina TOKS noras, TOKS noras...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 11:20
indulgencija
Nesušildžiau. Supratimu. Meilė. Atjauta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 11:06
Viljamas B prisimena mane kitą
vaikų tėvai žmonų vyrai eikit pas mane
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 11:01
gulbinas
Čia jis kitaip susiskaitė,
nei knygoje.
Geriau.
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 10:39
Fruttini
Man tai ne.Negražu.Jau vien todėl, kad modernus, bet pagal balsus tai turbūt neblogas, mano nuomonė kaip visuomet nuo balsavusių ryškiai skiriasi...Kągi...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 10:38
Žilis _
Neblogai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 10:27
Lugnis
kaip rūta nuo iki laidos vedėja - ir netikra padavėja, su netikra lankytoja. geras.
(įdomiausiai tai būtų eilėraštis netikras. arba sėdi į troleibusą o vairuotojas sako "kada norėsiu tada važiuosiu" na jis nekrinta iki keleivių lygio nevažiuoja kada jiems reikia)
jeigu tai psichologo darbas - profesija, tada deja pozityvus - ir reikia jį palikti. bet jeigu tai žmogaus - gyvenimas, tada deja - čia moterys tokios, (atmosfera, tarsi joms 70 dešims.)

įdomus prozinis kalbėjimas, lengvai skaitosi, trumpame tekste ryškiai suspėta sukurti atmosferą, laiko tėkmės ritmika, jis tarsi velkasi, bet trūksta kažko paplėtoto. gan trumpas. nuotaika tikrai sukurta.
Jei būtų be Deja, netrūktų, o dabar kai yra su deja - trūksta. (kiek daug daro čia vienas žodelis.)
Įdomiai susiskaitė, tik nustebau jog keturiasdešimt, ritmika tokia, tarsi septyniasdešimt metų žmogus velkasi vos pakelia koją ant šaligatvio laiptelio, jam tai aukštai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 09:51
Tinkisvinkis
Jos tokios
įkyriai nelaimingos
be polėkio
intrigų sudygsniuotos
žurnalo viršeliu
apžvelgia sielų plynę
kas kiek
su kuo už kiek
-o kur sava žvaigždė?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-17 09:48
varna
Iki nusivylimo labai gražiai eina ritmas, kablukuotų moterų žingsniais. nuo nusivylimo pradedi šokuoti degutuotais sandalais aplink formaline plūduriuojančius vidaus org. jei ne pradžia, nekliūtų. bandau atsiriboti nuo šios pradžios ritmikos. tuomet visuma nebloga.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą