Rašyk
Eilės (80653)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Lenkiuosi antikai
žodžių semantikai
saldžiai romantikai
mąsliai galaktikai

lenkiuos melžėjoms
guvioms padavėjoms
smalsioms siuvėjoms
liesoms šokėjoms

lenkiuosi norams
žvaigždžių meteorams
dar bankui snorui
lietingam orui

lenkiuos pirmadieniui
lenkiuos sekmadieniui
mamai ir tėvui
pirmiausia Dievui
2008-02-23 09:36
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-24 13:48
Aussia
O! Geras! :) Jokio banalumo. Niekas nesupranta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-24 00:05
_Amelija
primena kažkokia daina .Tik tiek kad surimuota bet kažko tiesiogine prasme čia išvis nerasta.Banalu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 23:36
moria
jo jo,
nėra vaizdo, kuris skandintų skaitytoją :D

nepasakyčiau, kad man patiko. subjektyviai. ir dar nori nenori atrodo artima S.Kandratavičiaus (KNX) textams, toks ala pamėgdžiojimas. čia ar blogai, ar gerai, nesiimu vertint (tiek tau, tiek Skaidriui). nors turbūt ir be Skaidriaus tokio tipo tekstukų bile kiek.
3 pirmos strofos dar bišk kabino, o paskutinė visai tirli pirli (blogąja prasme).
na, pabalsuočiau kokias 3. man pakankamai gera nuotaika.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 22:37
haris
iš tikro nesilenkiate, pvz., melžėjoms, tai akivaizdu, nes apie tai nerašytumėte. tad jas įžeidžiate. čia tik pvz., bet tokias klaidas daro nemažai labai inteligentiškų ąsmenų. tai tik kliados, nepatirtis, ir netikrumas kai kuriose sferose. bet būti visiškai tikras ...tai sunku. be galo sunku. ir iš šalies, jūs pati įsiklausykite, kaip skamba iš šalies: lenkiuosi audėjoms" arba vedėjoms. bet tai tik transliacija, jūsų priešų/ių transliacija. aš daugybę tokių klaidų esu pridaręs ir ko gero toliau jas kartoju. gal be reikalo gyriau, bo manaiu, kad galte palūžti. juk sasvo vaikus tai labai giria ir aukština protingi žmonės. o kodėl? akivaizdūs dalykai yra patys sunkiausi. sentimentalus poetas pranašesnis, nes jis bet kokio objekto siekimą sutveria TAURESNY
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 20:54
blackEN
pasigavai forma - shablona ir supylei zodzius kurie butu i tema kiekvienam stulpeliui? cia zinai primena sporta o ne kuryba.

Beje - net sudeti pakenciamai negalejai. Snorai grybauja...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 20:27
indulgencija
ironija
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 18:47
indulgencija
lėlininkas skambina iš savo varpinės ir jam atrodo, kad skambina geriausiai...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 17:38
Lugnis
visiškai paprastutis ir kartu nuotaikingas, su ironijos doze Reveransas; nenuobodžiai susiskaitė;
lengvai išlaiko dėmesį, o tai gerai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 15:19
lėlininkas
banalesnio rimo nesu girdėjęs.nėra stiprios minties.nėra ir jokio vaizdo, kuris kažkur skandintų skaitytoją.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 15:04
haris
nepatiko apie Dieva. melas , manau
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 14:35
haris
patiko, patinka saldiromantika
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 14:30
Akademix
Patiko bankas Snoras, toks artimas bičiulis, prisimenu ir reveransus stadijone, kai lošėm fūlę.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 13:37
S1n1
Susidarė įspūdis, kad kai kur parimuota tam, kad parimuoti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 13:36
Neužgesk
nei į tvorą, nei į mietą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 12:55
haris
LUANA PATI GRAZIAUSIA IR PATI IDOMIAUSIA MERGINA SIOJE SALYJE. TAI TIKRAI
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 10:57
haris
pkrrrrrr
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-23 10:15
antanas vėjyje
jei nori žaisti žodžiais mokykis iš KNX 
autoriaus id: 2669
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą