2008-02-24 13:48
O! Geras! :) Jokio banalumo. Niekas nesupranta.
2008-02-24 00:05
primena kažkokia daina .Tik tiek kad surimuota bet kažko tiesiogine prasme čia išvis nerasta.Banalu
2008-02-23 23:36
jo jo,
nėra vaizdo, kuris skandintų skaitytoją :D
nepasakyčiau, kad man patiko. subjektyviai. ir dar nori nenori atrodo artima S.Kandratavičiaus (KNX) textams, toks ala pamėgdžiojimas. čia ar blogai, ar gerai, nesiimu vertint (tiek tau, tiek Skaidriui). nors turbūt ir be Skaidriaus tokio tipo tekstukų bile kiek.
3 pirmos strofos dar bišk kabino, o paskutinė visai tirli pirli (blogąja prasme).
na, pabalsuočiau kokias 3. man pakankamai gera nuotaika.
2008-02-23 22:37
iš tikro nesilenkiate, pvz., melžėjoms, tai akivaizdu, nes apie tai nerašytumėte. tad jas įžeidžiate. čia tik pvz., bet tokias klaidas daro nemažai labai inteligentiškų ąsmenų. tai tik kliados, nepatirtis, ir netikrumas kai kuriose sferose. bet būti visiškai tikras ...tai sunku. be galo sunku. ir iš šalies, jūs pati įsiklausykite, kaip skamba iš šalies: lenkiuosi audėjoms" arba vedėjoms. bet tai tik transliacija, jūsų priešų/ių transliacija. aš daugybę tokių klaidų esu pridaręs ir ko gero toliau jas kartoju. gal be reikalo gyriau, bo manaiu, kad galte palūžti. juk sasvo vaikus tai labai giria ir aukština protingi žmonės. o kodėl? akivaizdūs dalykai yra patys sunkiausi. sentimentalus poetas pranašesnis, nes jis bet kokio objekto siekimą sutveria TAURESNY
2008-02-23 20:54
pasigavai forma - shablona ir supylei zodzius kurie butu i tema kiekvienam stulpeliui? cia zinai primena sporta o ne kuryba.
Beje - net sudeti pakenciamai negalejai. Snorai grybauja...
2008-02-23 18:47
lėlininkas skambina iš savo varpinės ir jam atrodo, kad skambina geriausiai...
2008-02-23 17:38
visiškai paprastutis ir kartu nuotaikingas, su ironijos doze Reveransas; nenuobodžiai susiskaitė;
lengvai išlaiko dėmesį, o tai gerai.
2008-02-23 15:19
banalesnio rimo nesu girdėjęs.nėra stiprios minties.nėra ir jokio vaizdo, kuris kažkur skandintų skaitytoją.
2008-02-23 15:04
nepatiko apie Dieva. melas , manau
2008-02-23 14:35
patiko, patinka saldiromantika
2008-02-23 14:30
Patiko bankas Snoras, toks artimas bičiulis, prisimenu ir reveransus stadijone, kai lošėm fūlę.
2008-02-23 13:37
Susidarė įspūdis, kad kai kur parimuota tam, kad parimuoti.
2008-02-23 13:36
nei į tvorą, nei į mietą.
2008-02-23 12:55
LUANA PATI GRAZIAUSIA IR PATI IDOMIAUSIA MERGINA SIOJE SALYJE. TAI TIKRAI
2008-02-23 10:57
pkrrrrrr
2008-02-23 10:15
jei nori žaisti žodžiais mokykis iš KNX
autoriaus id: 2669