Rašyk
Eilės (80650)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 107 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Delnas delne
Šilumą skleidžia,
Kviečia dar vienam tango.

Žingsnis po žingsnio.
Jaukus artumas
Gyvybę gimdo daugelį metų.

Laikas atėjo,
Delnais dideliais
Surinkai vaisius, meile nokintus.

Žvilgsnis prie žvilgsnio.
Vaisius prie vaisiaus.
Nuo žolės i dangų žiūrejom.

* * *    * * *  * * *  * * *

Vėjas kieme,
Šaltis delne.
Kelionė nepatirta traukia, šokio nebaigus.

Vaisiai varge,
Žolė nurauta...
Delnus ištiesęs eini pasitikti nežinią.
2008-02-08 16:21
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 12 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-01 14:37
Pappa Dzė
grazu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-04-10 11:20
nykstanti
gražiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-27 08:06
Sinuhe
Kelio interpretacija patiko :) tik vat liūdesiu dvelkia.... neliūdėk. Šalčiui delne džiaugsmingą dainą sukurk. Ten kur teka saule rytas jau vilioja nauja suknele.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-19 12:48
Nega
nuoga tiesa. patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-04 10:51
zirzule
Delnas delne
Šilumą skleidžia,
Kviečia dar vienam tango.

Žingsnis po žingsnio.
Jaukus artumas
Gyvybę gimdo daugelį metų.

Laikas atėjo,
Delnais dideliais
Surinkai vaisius, meile nokintus.

Žvilgsnis prie žvilgsnio.
Vaisius prie vaisiaus.
Nuo žolės i dangų žiūrejom.


Man tiek užteko, o po sniego jau kita istorija :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-28 08:53
haris
Taip ko gero daugumai nutinka:(
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-14 18:21
ne madam
patiko... gyvenimiškas toks. Tasip, kaip yra- tik poetiškai pateikta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-13 15:29
viso gero
...tuomet pabaigą galima ignoruoti. Taip? Ir viskas bus perfect:)))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-11 12:52
Upelis vėl
:)) ir man pradzia butu labiau patikusi... gyvenime:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-08 19:32
Vynn
per ilgas. pradžia buvo nebloga:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-08 16:27
ork
ork
Nu sakes - pagaliau sulaukiua gero eilerascio ...  jei galeciau balsuoti - 5.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-08 16:26
Akademix
Jo...būna tam kely ir duobių, ir pakilimų didesnių...ir batų ne vieną porą tenka sunešioti...o dar tos sankryžos...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą