Rašyk
Eilės (80650)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 107 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Ar manyje yra poeto siela,
Ar tik kančios nurenginėjama esu?

Ar moku pasakyti žodį skambų,
Ar man pavyks kada paveikslas iš eilių?

Aš gydausi...
Prašau suprasti.
Ir mokausi tokios kalbos,
Kuria dar niekad nekalbėjau
Ir kuri veržias iš vidaus.

Gal juoksis kas,
Bet aš žinau– tai tikra,
Gal kam ir vaikiška ar banalu...
Man viskas niekis!
Galiausiai skausmą užmirštu.

Kantriesiems ir užjaučiantiesiems–
AČIŪ.
Man palengvėjo, iš tiesų.
2008-01-23 07:58
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 14 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-06 15:53
tekšt_ir_baigta
manau, tiek žodžių nelabai užtenka visai kančiai išreikšti.
kažkaip užsiminei ir nutylai.
reikėtų daugiau paaiškinti, kas dedasi tavoj širdelėje, bet nuoširdumas šiuo atveju užgožia eiles.
Nežinau, ar tai gerai, bet man patiko ;]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-04 10:36
haris
nuoširdu nuoga karšta
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-04 10:34
Kamekampas
geras debiutas-Sveikinu! Nekreip demesio i daktarus kurie sako kad tik pasveikus galima kurti- kas yra sveikas???- ar tas kuris viska saltu protu pamatuoja, o paskui suskiemenuoja?Varyk is vidaus kiek lenda- ir nesidairyk. Gyvenimas yra musu individuali realybes interpretacija- daktarai su saltu protu taip pat tik interpretatoriai- ir nieko daugiau- ir nieks cia negeresnis. O profesionalumas atsiranda dirbant, su patirtim. As ir pats siuo metu tik emociju jaustukais bekalbeti tesugebu-  daugiau tik klausytis ir stebetis kaip zmones graziai viska sudeda i zodi galiu. Gal kada ir as, kaip jaunystej, zodziais praciulbesiu ryto giesme. Sekmes ir aciu uz eiles.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-24 16:57
kukas
Klausyk galejai pasivadint ULA arba Skroblumi.
Rasai kaip dzukijos misku dukra.
Nerimuok Sara, paleisk ta kancia. Paziurek i dangu naktini, juk tuoj viskas baigsis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 19:06
burundis
aš suprantu:) turbūt ne tau vienai kyla tokių klausimų, tačiau šios svetainės "profai" jau to jausmo nepamena, kai abejojo savo galimybėmis ir nedažnai palaiko naujoką. sėkmės, svarbiausia, kad tiki pati tuo, ką rašai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 13:15
Arvena
Būtų daugiau ironijos, tai gal ir būtų bent "šiaip sau". Bet dabar. Kol nepasveiksite, geriau nerašykite.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 12:47
Dynasta
na man patiko.zodziai bet eiles...na...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 12:17
Š Erelis
viskas pavyks, ir paveikslas irgi...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 11:33
Akademix
Tai prašom prašom, rašyk ir tobulėk. Parodyk visiems iš kur kojos dygsta. ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 10:25
S1n1
Nu tas retorinis klausimas labai grazus, bet va i gala eilius kazkoks ne toks, kaip pradzioje. Persistengta gal ta nuosirduma atskleidziant.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 09:37
zirzule
"Ar manyje yra poeto siela,
Ar tik kančios nurenginėjama esu?"

Eilėms puiki tema ir gražiai pasakyta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 08:45
vienisumas
prasom:) nuosirdu, kazkada ir as kazka tokio norejau parasyti, bet kazkaip vis neatsirado zodziu, saunu kad kazkas kitas tai padare, nreiks galvos dabar sukti:))) siaip manau, kad kas nuosirdu tai nereiskia, kad turi but banalu. duociau 5, bet deja negaliu:))) sekmes
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą