Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80657)
Fantastika
(2490)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125524
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
32 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
indulgencija
»
preliudas
indulgencija
preliudas
tuštėjančiame rudens fone
nostalgiškas preliudas
šventės įspūdis
ištuštėjusi piniginė
vaišių stalas
vazos laukia gėlių
2008-01-23 01:37
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
10
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 20:53
Sara__
Viskas būtų neblogai, bet tokiame trumpame tekste toks abstraktus, apibendrinantis "nostalgiškai" išduoda bejėgiškumą, manau, arba atsainumą.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 15:28
begemotas
O aš vis priešingai manau kad impresija gan sėkminga, Prieš rašydama komentarą visad pagalvoju, "o kodėl gi ne" jei autorius taip norėjo pasakyti, taip ir pasakė. Patiko ypač dėl tos piniginės netgi solidarizuojuosi.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 13:07
Arvena
Kažkaip labai priminė Bario Kento literatūrinį šedevrą (iš knygos "Adriano Moulo dienoraštis. Adriano Moulo brendimo kančios"). Pati idėja.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 12:16
Š Erelis
sharmon...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 11:36
Akademix
O aš manau, kad tos vazos kaip tik ir laukia Valentino dienos...bent jau taip interpretuoju...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 10:06
zirzule
Na jeigu jas aplenks laimė per Valentiną ar kovo 8-ąją, tai pirmą gegužės sekmadienį tikrai nenusivils :)
Grakščiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 09:22
Augimas
Legato. Da capo al fine.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 08:48
vienisumas
:)))
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 07:52
Gucė
manieringa
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2008-01-23 01:43
haris
mielas eiliukas
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus