Rašyk
Eilės (80663)
Fantastika (2494)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-26 01:07
moli
Daug vaizdinio judesio.Labai 5:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-25 15:53
Vydė Brėkšta
metro juda šešėliai kuriuose slepiame savo baimę. jie paliečia plonyčius girgždančius turėklus  ir aš vėl nuklystu į vakaro auksu aplietą pievą. ji kupina sunkaus alsavimo ir slegia ramuma ir tik duntantys bėgiai trukdo klausytis vakaro simfonijos. Lauk iš ten boružes, kodėl jų ten tiek daug?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-23 20:59
Littera
Antra dalis man priminė Škėmos
„Drobulės“ pasaulį.  Skaičiau ne kartą.  Toks nelengvai pasiduodantis, bet tai ne trūkumas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-20 13:10
Žilis _
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-18 01:06
Darrrka Lapių Medžioklėje Sutiko E A Poe
juodžio apkvaitusio
blokiniai dantys praryja

įdomiai. :)

bet visa kita - ypač pirma dalis - tik vardinimas.
nors gal to ir siekta
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-15 08:24
zirzule
"juodžio apkvaitusio blokiniai dantys" blokuoja metro šiaudų vagonėlius - praryja Tavo ilgesį.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-13 22:21
Kirvoboica
hey!
punktualumas laaabai svarbu, o nuo širdies negaila būna ir viso svieto pinigų :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-13 16:31
Dep
Dep
pradžioje nepagavau to sviesto sviestuoto, bet iš esmės geras turbūt
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-13 00:57
Nemu ne lik
geri komentarai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-13 00:33
BAIBA
visą vasaros siautulį pro lekiančio metro langus spėjau pamatyti ir pajausti:)tik va, ko užsimiršti neleidai?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-13 00:03
abcdefgh
patiko metro, bet man labiau patiko antroji pusė...

skonio reikalas ir apsiskaitymo galbūt.. juk man pačiai.. dar augti ir augti..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 22:46
vilnelė vėl
antra dalis man neįsivažiavo taip puikiai, kaip pirmoji. labai patiko teksto skambumas ir šiaip džiaugiuosi atradusi nors kiek kokybės šiandienos tekstuose.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 20:26
Vyn
Vyn
:) tarp saulės zuikučių ir kvoterių tiek daug bendro... Labai patiko metras, visais pavidalais!..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 17:48
cicilvikas
aha, siužetas smagiai paraitytas. tik irgi turiu paabejojimų, bet vsuma gera.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 17:39
Sara__
Manau, kad šis eilėraštis turi labai gerą scenarijų. Nepaisant to, kad suabejojau "smilgų metro", "ežero smilgų" ir dar kažkuo, gal "ryjančiais dantimis":)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 17:20
lėlininkas
tikras fainuolis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 17:05
antanas vėjyje
pirmas posmas nuskambėjo lyg koks užkalbėjimas . labai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 16:38
varna
taip. ir didis pasiilgimas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 16:32
Ambališkiausiasis skinheadų tėvas Baronas Samedi
tai tada
čia
tauri
egzilio
sublimacija
:]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-12 16:30
varna
25 amer. centai arba ketvirtis
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
1 2 3
[iš viso: 41]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą