2007-02-12 17:25
Forma - ir žuvies pelekas, ir burė, ir šelmiškai pakreipta Dievulio akis. Turinys neatsilieka nuo formos. Didžžuvinis toks...5.
2007-02-11 22:53
Nujojai mano Hemingvėjų, mano Senį ir mano Didžuvę. Daugiau jokios Kubos - pyzdinu į Ceiloną. Ir neliesk mano Šivos, Budos nei arbatos :DDD
5. :*
2007-02-10 13:48
ka čia ir kalbėti... 5
2007-02-09 11:19
nuostabu :)*
2007-02-08 17:58
ką bepridursi. net išsigandus skaičiau. labai pradžia stipri. beje, palikę žmonas man labai vietoj. dėkui:)
2007-02-08 12:55
Oi kaip smagu buvo skaityt. Net monitorius skambiai įplyšo.
:)
2007-02-08 10:41
O aš gėriuosi tekstu. Kokia grafine forma jis bebūtų parašytas – tai yra nuostabus tekstas, geras tekstas mintimi, vaizdiniais ir kalbėjimo subtilumu.
2007-02-08 08:43
:)mat kaip:
visų pirma- man tokia forma patinka,
visų antra -nežinojau, kad mėnulį reikėjo tvarstyti, nesuprantu, kodėl manęs nepaprašė, būčiau suplėšius kimono ir sutvarsčius,
visų terčia -Hemingveėjus man nelabai, yra ir geresnių,
visų ketvirta -Varna gerai moka rašyti, net ir būdama varna:D
visų penkta - čia buvo rimta moteris:DDD
2007-02-08 00:39
Geras, labai :). 5 ir į mėgstamiausius.
2007-02-07 23:18
nėra žodžių
yra žodžių
nėra žodžių
yra žodžių
vienžo nuostabu
2007-02-07 22:39
Originalumo nestokojantis darbelis.
2007-02-07 22:27
graži forma ;>
graži didžuvė
ir senis nieko :)
tai už visa tai-visgi 5
2007-02-07 21:28
kardžuvės. kardžuvęs kardo žuvęs. nuo. nie. 5. nor
2007-02-07 20:43
Be komentarų 5
2007-02-07 18:55
5
už sutvarstytą mėnulį...
2007-02-07 18:12
Už Hemingvėju, 5.. :)
2007-02-07 18:08
forma del formos.
2007-02-07 17:51
Forma žuvies pelekas:) Didžkukuliai:) Praverčiu:). Kažin ar moterims geriau nuo Pasidauginusių Hemų:/
Šaunu:)