Knygos
Romanai (1918)
Poezija (613)
Pjesės (35)
Vaikams (140)
Kitos (909)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 3 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Šiandien madam pareis vėliau

Šiandien madam pareis vėliau Ši knyga apie tai, kaip nepalūžti tada, kai susikurta laimė (ar jos iliuzija) pradeda griūti kaip kortų namelis.

Ko galima norėti iš gyvenimo? Ticija, graži jauna moteris, architektė, gyvena savo svajonių mieste Paryžiuje, kur šviečia saulė, kai kitur lyja. Prabangus butas, pro kurio langus matosi Eifelio bokštas. Gražuolis vyras, kurio pavydi visos jį pamačiusios moterys. Tviskantys aukštuomenės priėmimai ir pokyliai. Mėgstamas darbas. Ticija turi visa tai ir jos laimės, atrodytų, neturėtų temdyti joks šešėlis. Bet... yra keletas "bet".

Gražuolis vyras reguliariai nežinia kur dingsta "su reikalais" ir akivaizdžiai kažką slepia. Ticijai grįžus namo, paprastai laukia tarnaitės pranešimas, kad "mesjė skambino ir sakė šiandien sugrišiąs vėliau". Paprašytas paaiškinti, ką slepia, brangusis sutuoktinis primeluoja tiek, kad Ticija norom nenorom vos nepatiki pati serganti niekuo nepagrįsta maniakiška paranoja. Negana to, neduoda ramybės paslaptingi skambučiai, kai nepažįstamas moteriškas balsas grasina "geltonplaukei gyvatei" visomis įmanomomis baisybėmis ir kaltina ją užėmus ne savo vietą. Kažkas aiškiai ne taip, bet kaip LABAI ne taip, Ticija dar neįsivaizduoja. Ir kai tiesa pamažu pradeda aiškėti, kai viskas krypsta tik blogyn, Ticija turi du kelius:
    a. susitaikyti su esama padėtimi, paminti savo orumą ir apsimesti, kad nepastebi to, kas negerai. Tikėti (arba prisiversti tikėti) brangiausiojo melais ir laukti jo dėmesio bei meilės nuotrupų, dažnai naktis leidžiant vienišai plačioje vedybinėje lovoje...
    b. prisiminti, kad čia juk Paryžius! Jeigu nerūpi nuosavam sutuoktiniui, jei jis dienų dienom negrįžta namo ir neskambina, kas gali uždrausti ir žmonai pasižvalgyti, ką žada žvilgančios kitų vyrų akys? Argi maža Paryžiuje vyrų, kurių glėbyje galima rasti paguodą? Tereikia atidžiau apsidairyti...

Kyla klausimų, ką pasirinkti? Ticija įrašo į atsakovo juostelę: "Šiandien madam pareis vėliau" ir leidžiasi ieškoti nuotykių Paryžiuje... Ir tebūnie, kas bus.

Tai nenuobodi, optimistiška, su humoro jausmu parašyta ir gana atvirais erotinių nuotykių aprašymais pagardinta knyga apie vienos dailiosios lyties atstovės laimės paieškas meilės mieste Paryžiuje. Labiau skirta moteriškai auditorijai, bet... gal patiktų ir vyrams, jei jie norėtų iš arčiau susipažinti su moteriškos galvosenos, požiūrio į pasaulį bei į juos, vyrus, ypatumais.
2002-07-16
 
Kita informacija
Recenzento
vertinimas:
Pavadinimas
originalo kalba:
Madame kommt heute später
Tema: Romanai
Leidykla: Alma littera
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 2002
Vertėjas (-a): Laima Bareišienė
Puslapių: 413
Kodas: ISBN: 9986-02-146-4
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2007-08-01 13:55
Monyca
Dieviška knyga.Skaitau antrą kartą Išvis Kubelka mylimiausia rašytoja(:
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-30 15:48
sandraja
labai tipiška, nuvalkiotos situacijos...kažko naujo norėtųsi
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-09-05 13:17
sira
KNYGA TIESIOG TRAGIŠKA,NET ŠIURPAS IMA.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-06-07 14:28
švelni mo
neblogai, bet jau tikrai ne "atsakovas", o "atsakiklis" ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-04-12 16:07
fryla
skaiciau.. ir pradziu labai trikde tei visur metomi sauktukai. sakinys ir sauktukas, sakinys ir vels auktukas. taip ir sokinerji kaip ant adatu. sauktukas! sauktukas! sauktukas!
neiko gero. yra daaug geresniu knygu. nesakau, kad laiko gaisimas, tikrai nesakau. bet... rimtai tai ten beveik nieko grazaus nera. apie ponia ir jos gyvenima...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-08-22 18:50
manukoshe
vat ir man tas pac klausimas kyla..mmm...faijnaij..jou maniou kad vaidenasi'=
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-08-11 13:42
grazhios_kojnes
kaip tai nera atsiliepimu jei parashyta 5. Nu sheip apie knyga..ish tokio aprashymo tai tikrai jos neskaitychiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą