Knygos
Romanai (1925)
Poezija (616)
Pjesės (34)
Vaikams (140)
Kitos (900)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 2 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Kreatyvo mirtis

Kreatyvo mirtis Perspektyvus jaunosios kartos poetas Mindaugas Valiukas (g. 1976) debiutavo 1998 m. poezijos rinkiniu „Mėnulio keramika" ir 1999 m. pelnė Z. Gėlės premiją už geriausią metų debiutą. 2003 m. išleido eilėraščių rinkinį „Vogta vinis", 2006 m. ~ poezijos knygą „Dambrelis".

Pastaraisiais metais Mindaugas Valiukas sėkmingai bando jėgas ir dramaturgijoje. Jo pjesės „17" skaitymai Klaipėdos jaunimo teatre „Aušra" sulaukė publikos dėmesio ir palankių teatrologų recenzijų.

Pjesių rinkinys „Kreatyvo mirtis" sudarytas iš trijų stilistiškai artimų pjesių „Du gaideliai", „17" ir „Kreatyvo mirtis". Pjesių veikėjai - paprasti, pilki žmonės, mėginantys išsivaduoti iš rutinos ir savo kompleksų. Originali absurdo teatro poetikos ir šiuolaikinio „socialinio teatro" principų bei problemų dermė sukurta įtaigia kalba, organiškai jungiančia metaforišką, poetinį ir kasdienės šnekos sluoksnius. Pjesėse keliami šiuolaikinių žmonių susvetimėjimo klausimai, analizuojami skaudūs visuomenės paradoksai, skamba tragikomiškas juokas.
2007-01-08
 
Kita informacija
Tema: Pjesės
Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 2006
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą