Knygos
Romanai (1922)
Poezija (614)
Pjesės (34)
Vaikams (140)
Kitos (900)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Aš stovėjau prie dangaus ir pragaro vartų

Aš stovėjau prie dangaus ir pragaro vartų Jeigu skaitai Šventąjį Raštą – ir neįtiki! Kasdien papildai juodųjų savo darbų sąrašą, bejėgiu jautiesi šalia sergančių artimųjų žmonių, o žodį „stebuklas“ išgirsti tik kalėdiniuose linkėjimuose! Tada ši knyga skirta kaip tik tau. Imk ir skaityk!

Vargu ar surasi apskrities Viešojoje ar miesto bibliotekose Glorijos Polos knygą „Aš stovėjau prie dangaus ir pragaro vartų“. Mažoje, tamsioje, be lango bažnyčios bibliotekėlėje man knygą įdavė vienuolė ir patikino: tai tikroviškas atsitikimas, kurį asmeniškai liudija moteris, išgyvenusi dvi klinikines mirtis. Knygos viršelis visai neypatingas ir nepritraukiantis skaitytojo žvilgsnio. Juodame nakties fone boluoja namų stogai ir medžių siluetai. Panašiai tautodailininkai išraižo karpinius. Juodai baltai. Štai keli žaibai kiaurai skrodžiantys dangų. Kažkuris iš tų pragaištingų žaibų 1995 metais Kolumbijos sostinėje Bogotoje trenkė į knygos autorę Gloriją Polo. Žaibas beveik pusiau padalino Glorijos kūną ir apdegino 70 procentų kūno paviršiaus. Dvi valandas nebuvo galima prisiliesti prie nukentėjusios ir suteikti medicininę pagalbą. Dėl žaibo sukeltų elektros išlydžių kūnas gulėjo ant žemės, trūkčiojo ir drebėjo.

Glorija Polo – tai jauna, energinga moteris, trokštanti įkopti į profesinės karjeros aukštumas, rašo gydytojos disertaciją, sportuoja, rūpinasi šeima, kurioje auga du mažamečiai vaikai. Kažkur giliai, devyniolikto stalčiaus dugne užrakintas lapelis su užrašu neįkyriai primena, kad Glorija yra katalikė.

Žinoma, negalėjo šitas atsitikimas nutikti be svarbios priežasties. Knygos autorė Glorija Polo įtaria, kad pats Perkūnas danguje ranka rankon bendradarbiauja su šėtonu. Ir tada daro ypatingai blogus darbus žemėje. O atsvara šiam blogiui yra įvykstantys didžiuliai Dievo stebuklai. 

Štai Glorija P. liudija apie patirtus žaibo sužalojimus ir po to sekusius stebuklingus išgijimus:
„Kuo aš didžiavausi, buvo visiškai sudegę ir atrodė bjauriai <...>. Visas mano kūnas –  kaip atvira žaizda, vargu ar buvo sveikas plotelis. Kojos atrodė baisiai, visos juodos, apanglėjusios, tarsi du dideli, mediniai ramsčiai“ (10).
„Kai pirmadienio rytą prieš kojų amputaciją gydytojai atėjo manęs aplankyti ir paskutinį kartą apžiūrėti, jie nustebo matydami, kaip aš atsistoju. Kojos mane laikė, aš negriuvau. Gydytojai apžiūrėjo mano kojas, nuolat jas čiupinėdami, ir nenorėjo patikėti tuo, ką matė“ (17).

„Ten, kur buvo krūtinė, žiojėjo skylės, kurios darė siaubingą įspūdį, ypač kairėje pusėje, kur iš krūties nieko neliko <...>. Gydytojas atliko visus galimus tyrimus moderniausia medicinine aparatūra ir pasakė: „Ponia Glorija, jūsų kiaušidės yra visiškai susitraukusios ir išdžiūvę, jos atrodo lyg džiovintos vynuogės. Todėl nebeturėsite vaikų <...>. Mano krūtys pradėjo staigiai augti. Ir žinote, kokia buvo priežastis? Aš buvau nėščia. Šias naujas krūtis žindo nuostabi ir labai sveika mergaitė, kurią aš pagimdžiau“ (13).


Pakankamai atidžiai pasižvalgę po Dievo stebuklų tvėrimo lauką, pereisime prie žmogaus sielos apžvalgos. Tam skirta net 90 procentų knygos teksto. Ir ten šmėžuoja pikčiausi veikėjai. Kai Glorijos Polo gyvybė pakimba ant paskutiniojo plauko: gyventi ar mirti? Ji mato kaip iš sienos išeina ir žengia į operacinę tamsūs vyrukai. Daugybė. Moteris iškart supranta: jie yra demonai. Ir iškart instinktyviai pajaučia: „Tokioje padėtyje nieko nevertas yra mano intelektas, išsilavinimas, mano akademiniai titulai“ (20 pusl.). „Iš ankstesnių įsivaizdavimų ir svajonių neliko nieko. Staiga tapau visai maža ir visiškai nereikšminga <...>. Liūdniausia yra tai, kad pirmos sutarties su velniu punktas yra toks: „Eik ir atvesk visus žmones, su kuriais bendrauji“ (23).

Apie knygos poveikį skaitau atsiliepimus google.lt ir facebbok.com  Skaitytojai liudija, kad atsivertė į tikėjimą, surado ramybę Ir štai! Netikėtai kiekvieną ankstų sekmadienio rytą pamato nutiestą kelią į bažnyčią. Lygut lygutėlis ir toks patogus eiti! Šiandien gyvena susitaikę su savo nenorais. Apie akinančius nušvitimus neužsimena. Kita dalis skaitytojų, kurie mažiau iškalbingi, garsiai sušunka: Taip! Taip, tai nuostabi knyga! Gera knyga! Likusi skaitytojų dalis – tie be knygos, klausinėja: Kur gauti knygą? Kur? Noriu skaityti.
Prašom, skaitykite facebooke knygos elektroninę versiją, kuri surandama pagal autoriaus vardą, pavardę ar knygos antraštę.

O, brangūs skaitytojai,  kurie stebuklą patyrėte! Imkit ir parduokite knygą skaitytų knygų internetiniame knygyne. Norint gauti dešimteriopą kainą nepamirškite pridėti prierašo: Asmeniškai išbandžiau ant savo galvos. Veikia!
Ir būtinai suveiks kaip verslo idėja!
2017-01-30
 
Kita informacija
Tema: Kitos
Leidykla: Dakra
Leidimo vieta: Kaunas
Leidimo metai: 2010
Vertėjas (-a): I. Šukienė, V. Skujienė, R. Valčiukaitė
Puslapių: 95
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-05-13 23:10
klimbingupthewalls
Neperprantu stiliaus. Kiek čia rimta, nerimta? :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-04-29 01:27
varna
"Jeigu skaitai Šventąjį Raštą – ir neįtiki!" - pirmas sakinys stilistiškai netvarkingas, buitinė kalba.
Recenzijoje daugybinis fiziologijos aprašymas (apie 20 proc teksto) atgrąso nuo knygos skaitymo, kiek klaidina būsimą skaitytoją, tarsi visa knyga bus apie traukulius ir pan., o  juk "pakankamai atidžiai pasižvalgę po Dievo stebuklų tvėrimo lauką, pereisime prie žmogaus sielos apžvalgos. Tam skirta net 90 procentų knygos teksto".
Kritikuojanti turinį recenzija teiktina tam tikrai pasimetusiai ar skeptiškai auditorijai. 3,8
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-04-28 12:23
TomKomPotas
o šioje recenzijoje ironija sukelia pagarbą autoriaus drąsai tačiau balansuoja ant pavojingai apypigės pašaipėlės ribos. požiūris vienpusiškas. velniai žino ar tai gerai. kažkur šone paliekamas knygos literatūrinės vertės klausimas, detalesnė techninių niuansų analizė. 3-
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-03-28 21:48
wentytwenty1
Knygą skaičiau.Tai liudijimas. Supratau ją visai ne taip, kaip čia recenzuojama. Ką gi , kiekvienam savo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2017-02-02 10:41
_Ana Brada_
[i]Liūdniausia yra tai, kad pirmos sutarties su velniu punktas yra toks: „Eik ir atvesk visus žmones, su kuriais bendrauji“ (23)]/i]

Šiandieninė Lietuvos tiesa.

5
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą