Rašyk
Eilės (74619)
Fantastika (2213)
Esė (1505)
Proza (10554)
Vaikams (2526)
Slam (50)
English (1137)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Šv. Jeronimo premijų konkursas

2020-04-03

Kultūros ministerija kartu su Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga, skiriančios šv. Jeronimo premijas grožinės ir humanitarinės lietuvių literatūros vertėjui į užsienio kalbą ir užsienio grožinės ir humanitarinės literatūros vertėjui į lietuvių kalbą, kviečia siūlyti kandidatus šioms premijoms gauti.

Premija užsienio literatūros vertėjui skiriama kasmet už profesionalius ir meniškus užsienio grožinės ir humanitarinės literatūros vertimus į lietuvių kalbą, už nuopelnus vertėjo profesijai, meniniam vertimui, meninio vertimo teorijai ir kritikai bei vertėjų ugdymui.

Premija lietuvių literatūros vertėjui skiriama kasmet už profesionalius ir meniškus lietuvių literatūros grožinių bei humanitarinių kūrinių vertimus iš lietuvių kalbos, už indėlį į tarptautinius kultūros mainus bei literatūros sklaidą ir populiarinimą kitose šalyse.

Teikimus premijoms gauti prašome siųsti Lietuvos literatūros vertėjų sąjungai iki 2020 m. gegužės 4 d. el. paštu: literaturosvertejai@gmail.com

Pareiškėjai turi pateikti rekomendaciją, kandidato gyvenimo ir veiklos aprašymą bei darbų sąrašą. Vertinimo komisija turi teisę paprašyti pateikti kūrinių pavyzdžius.

Kandidatus premijai gauti gali pristatyti meno kūrėjų asociacijos, leidyklos, švietimo įstaigos, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Šv. Jeronimo premijos teikiamos rugsėjo 30-ąją, minint Tarptautinę vertėjų – šv. Jeronimo – dieną. 

 

Šaltinis >>Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyrius
 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-04-04 16:55
neonas2
Patys susiieškokit vertimus ir įvertinkit. Lygu čia būtų nepakeliama našta, patys nuspręskit su visom savo rašytojų sąjungom ir panašiai. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą