Rašyk
Eilės (77027)
Fantastika (2252)
Esė (1533)
Proza (10780)
Vaikams (2620)
Slam (65)
English (1186)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Šešėlių erotikos seansas (N-14) - „Žaliojo žąsinėlio teatras“

2010-09-17
Šešėlių erotikos seansas (N-14) - „Žaliojo žąsinėlio teatras“

Vilniaus teatras „Lėlė“ turi garbės pristatyti pramuštgalvišką fantastinį groteską „Žaliojo žąsinėlio teatras“. Spektaklis sukurtas pagal lenkų avangardo atstovo - poeto Konstanto Ildefonso Galčinskio pokario metais parašytą minidramų rinkinį „Žaliosios žąsies teatrėlis“.

Galčinskio „Žaliosios žąsies teatrėlis“ – tai absurdo dramų ciklas, susidedantis iš trumpučių draminių epizodų, kuriuose veikia mitologiniai bei fantastiniai personažai.  Čia vaizduojamas groteskiškas pasaulis, kupinas erotiškų vaizdinių, fantastinių miražų bei siaubo haliucinacijų. Pvz., tragedijoje su „lemtingu galu“ Dzeusas nedviprasmiškai vilioja Ledą tuo, ką turi įspūdingiausio, istorijoje apie „Piktybišką nykštuką“ pagyvenusi damutė Hermenigilda Kočiubinskaja besimaudydama antro aukšto vonioje išteka per vamzdžius žemyn, o siaubo dramoje „Siaubingas dėdė“ piktas vyras pasmaugia mažą katinėlį. Visa tai – ne davatkoms skirtas turinys. Bet tiems, kas nestokoja humoro jausmo. Patikslinsim – juodojo humoro.

Aštuoni jauni „Lėlės“ aktoriai Galčinskio minidramų kvaitulį scenoje perteikia per šešėlių ir dramos teatro menų sintezę. Žiūrovas spektaklyje išvys ne tik efektingą manipuliaciją spalvotais šešėliais. Atėjusieji tepasiruošia šnabždesiams apie seksą, mirtį, pavydą, nuobodulį. Apie viską, kas gyvenimui suteikia skonio. Apie tai, kas dovanoja gerą ūpą visai dienai. Jei netyčia ryte iš lovos išlipai ne ta koja. 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2010-09-18 18:30
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-09-21 13:18
Erato
Skamba intriguojančiai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą