Rašyk
Eilės (75812)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10679)
Vaikams (2570)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 3 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

„Palėpės muzika“: vakaras su V. V. Landsbergiu

2011-11-28
„Palėpės muzika“: vakaras su V. V. Landsbergiu

Gruodžio 3 d. 19 val. koncertų ciklas „Palėpės muzika“ kviečia praleisti jaukiai ir šiltai, kartu su nuoširdžiomis bei išmintingomis V. V. Landsbergio dainomis.


Šįsyk atlikėjas pasirodys ypatingai jaukioje erdvėje – kamerinėje, vos šimtą žmonių talpinančioje P. Stulgos muziejaus (Zamenhofo g. 12, Kaunas) salėje, kur tik dar stipriau bus galima justi atlikėjo skleidžiamą ramybę, švelnų džiugesį ir, tik retkarčiais, giedrą liūdesį.


Taikliu humoru pasakojamos esminės gyvenimo tiesos, tautosakos motyvai ir ironija – tai detalės, kaskart kitais atspalviais nuspalvinančios Vytauto V. Landsbergio kūrybą. Čia nevengiama ir melancholiškų, liūdnų kūrinių, vis dėlto esminė kiekvieno jų tema – meilė, apie kurią, anot autoriaus, kalbėti niekada nebus per daug.


Apie ją kalba suaugusiems, kreipdamasis su savo „Žiauriai gražiais romansais“ ar „Kaimiečių mantromis“, kalba apie ją ir vaikams, pas kuriuos ateina Vytauto aprašyti personažai -  pelytė Zita, arklys Dominykas ar kiti nuotaikingi, dažnai absurdo žanro paliesti personažai, ne mažiau nei vaikams, įdomūs ir šypseną keliantys jų tėveliams.

Neblėstantis optimizmas ir šviesumas širdyje, tikime, bus ta dovana, kuria po koncerto ne tik džiaugsitės Jūs, bet ir norėsite pasidalinti su šalia esančiais brangiausiais žmonėmis.


Kada: gruodžio 3 d. 19 val.

Kur: P. Stulgos lietuviškų tautinių instrumentų muziejus (Zamenhofo g. 12, Kaunas)

Bilietai 1 val. prieš renginį, renginio vietoje; galima rezervacija el.paštu: gabriele@palepesmuzika.lt  arba telefonu 862607211 (kasdien nuo 10 iki 19 val.)


Kaina: nuo 20 lt*

*taikoma nuolaida moksleiviam, studentam ir senjoram (bilietų skaičius labai ribotas)

Daugiau info: www.palepesmuzika.lt 
Vieta: Kaunas
Pradžia: 2011-12-03 19:00
Planavo eiti
 

Rašytojai

 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-12-04 20:36
Nuoširdžiai dėkui Vytautui V.Landsbergiui už vakarą. Buvo jauku,miela,šilta,nuoširdu,tikra...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą