Rašyk
Eilės (73375)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Menų sintezės renginys „Meno gijos“

2007-10-23
Menų sintezės renginys „Meno gijos“

Spalio 25 dieną (ketvirtadienį), 18 val. Vilniaus mokytojų namų svetainėje (Vilniaus g. 39, Vilnius) vyks Menų sintezės renginys „Meno gijos“, skirtas Vinco Krėvės 125-osioms gimimo metinėms paminėti.

Tai jau trečiasis menų sintezės projekto „Netrūkstančios gijos“ renginys, šį kartą įgijęs pavadinimą „Meno gijos“. Praeituose dviejuose renginiuose į bendrą visumą buvo jungiama šiuolaikinių menininkų fotografija, video ir dainuojamoji poezija, proza, trumpametražiai animaciniai filmukai, roko muzika, doc. Regimantas Tamošaitis provokuojančiai kalbėjo apie jaunųjų autorių santykį su tradicine literatūra.

Trečiasis šio projekto renginys skiriamas lietuvių literatūros klasiko V. Krėvės 125-osioms gimimo metinėms paminėti. Klasika tampa daug įdomesnė, pateikta šiuolaikinio žmogaus kalba, todėl V. Krėvės atminimas bus paminėtas netradiciniais būdais.

Renginyje pamatysite meninę improvizaciją, kurios metu ištraukos iš filmo „Azerstano šalis“ bus jungiamos su mažai žinomų V. Krėvės tekstų skaitymais. Išgirsite poetės Rūtos Burbaitės eilėraščius, kuriuose autorė atskleidžia įdomų ir šiuolaikišką santykį su klasikine literatūra. Perkusininkas Tomas Dobrovolskis pateiks elektroninę-akustinę improvizaciją jo paties išrastu originaliu, analogų neturinčiu variniu mušamuoju instrumentu. V. Krėvės muziejaus vadovas Vladas Turčinavičius ir literatūrologas doc. Regimantas Tamošaitis paskatins naujai ir gyvai pažvelgti į klasikos ir modernumo sankirtą, jų santykį šiuolaikinėje erdvėje.

Įėjimas nemokamas

Organizatorius: Vinco Krėvės memorialinis muziejus

Rėmėjai:

LR kultūros ir sporto rėmimo fondas
Vilniaus mokytojų namai
rašyk.lt
bernardinai.lt 

Rašytojai

 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2007-11-03 01:57
Vai
Vai
Regimantas Tamošaitis provokuojančiai kalbėjo apie jaunųjų autorių santykį su tradicine literatūra - apmaudu, kad neteko. būtų įdomu išgirsti šias mintis. apskritai, tokia tema yra itin patraukli ir aktuali, kas be ko. žioplinėju vis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą