Rašyk
Eilės (73326)
Fantastika (2192)
Esė (1496)
Proza (10359)
Vaikams (2517)
Slam (49)
English (1111)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 22 (4)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Literatūrinė-muzikinė kompozicija „Amžinai amžinai neramus“ pagal poeto Pauliaus Širvio kūrybą

2015-10-19
Literatūrinė-muzikinė kompozicija „Amžinai amžinai neramus“ pagal poeto Pauliaus Širvio kūrybą

Spalio 19 d., 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje įvyks literatūrinė-muzikinė kompozicija „Amžinai amžinai neramus“ pagal poeto Pauliaus Širvio kūrybą. Vakaro programoje dalyvauja aktoriai – Česlovas Stonys, Saulius Sipaitis ir operos solistas Pranas Zaremba.

Kompozicija „Amžinai, amžinai neramus“– tarsi mažais žingsneliais „prabėgtas“ poeto Pauliaus Širvio gyvenimo ir kūrybos kelias, stabtelint ties esminiais jo periodais. Programos metu prisiliečiama ir prie jo vargingos vaikystės, jaunystės laikotarpio, nuklysta ir į tolimus kraštus, kurie buvo pavilioję romantiškąjį P. Širvį.

„Kiek daug apie Paulių Širvį prirašyta. Kiek daug pripasakota. Kiek daug jį pažinojusių, kiek daug „draugų“. O jis parašė: „Aš toks vienas, velnioniškai vienas“… Mes jo nepažinojom. Mes jį matydavom iš tolo. Mes nedrįsom plekšnoti jam per petį ar siūlytis į „bičiulius“. Mums jis buvo didis Poetas. Toks ir liko, - sako vakaro sumanytojas Česlovas Stonys.

Kompoziciją aktorius dėliojo lyg mozaiką iš poeto ir jo mylimosios prisiminimų, laiškų. Aktorius atskleis garsaus poeto kaimynų, draugų mintis apie jį ir jo kūrybą. Aktoriai dainuos jo tekstais sukurtas dainas.

„Ateikite ne į literatūrinę popietę, ne į susitikimą su aktoriais. Ateikit į svečius pas Paulių Širvį. Jo namų durys visiems buvo atviros. Spalio vakarą Jis atvers Jums savo Širdį”, - svajingai ir jaukiai žiūrovus pasibūti kviečia vakaro autorius Č. Stonys.http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-10-14-lietuvos-teatro-sajungoje-renginys-pauliaus-sirvio-95-meciui/136137
 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2015-10-19 18:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?

Rašytojai

Paulius  Širvys
1920 - 1979
 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą