Rašyk
Eilės (78001)
Fantastika (2303)
Esė (1548)
Proza (10901)
Vaikams (2706)
Slam (72)
English (1198)
Po polsku (367)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

LeŽuDi '10 - žurnalistas tavęs nesuės!

2010-05-04
LeŽuDi '10 - žurnalistas tavęs nesuės!

Manai, kad:

Žurnalistas žmogui ne draugas?
Žurnalistas minta svetimu skausmu ir skandalais?
Žurnalistas plauna visuomenės smegenis?
Žurnalistai lankosi prašmatniuose vakarėliuose ir daugiau nieko neveikia?
O gal atvirkščiai - kiaurą parą sėdi pasilaidoję prie kompiuterio?
Žurnalistai ir tik žurnalistai kalti, nes neturi ką skaityti/žiūrėti/klausyti?

Sužinok, kaip yra iš tikrųjų.

Tik atėjęs į Vilniaus universiteto žurnalistikos studentų šventę „LeŽuDi 10″, išvysi tikrąjį mūsų veidą ir įsitikinsi, kad „Žurnalistas tavęs nesuės”.

Kaip užmegzti žmogišką pokalbį su pašnekovu ir laisvai kalbėtis ne tik apie orą papasakos ilgametė TV laidų vedėja Edita Mildažytė.

Ar gali žurnalistas išsakyti savo nuomonę. O gal niekada negalima garsiai ištarti, kad esi nepatenkintas naująja mokesčių sistema? Į šiuos klausimus atsakys „Lietuvos ryto” televizijos vadovas Edmundas Jakilaitis.

Su vienu sėkmingiausių TV laidų kūrėju ir vedėju Arūnu Valinsku padiskutuosime apie tai, kas kam plauna smegenis. Ar televizijos rodo, tai, ką žmonės nori matyti, ar atvirkščiai - televizijos diktuoja, ką bus galima žiūrėti?

Žurnalistika ir viešieji ryšiai vis labiau artėja vienas prie kito. Kokios to pasėkmės? Apie tai diskutuos abiejų sričių specialistai diskusijoje „Žurnalistika vs Viešieji ryšiai”, kurią ves televizijos ir radijo diskusijų laidų vedėjas Rytis Juozapavičius.

Nepraleisk triukšmingos žurnalistų eisenos nuo Vinco Kudirkos aikštės iki Žurnalistikos instituto, Maironio gatvėje bei išgirsk, kad mes irgi mokame dainuoti. Koncerte „Dainuoja žurnalistai” išgirsi esamų ir buvusių studentų bei jų dėstytojų muzikinius bei kitus meninius pasirodymus.

Bandysime įrodyti, kad nesame silpnesni už profesionalus futbolo ir krepšinio varžybose prieš Lietuvos žurnalistų sąjungą.

O šeštadienio vakarą nepamiršk ateiti į „Tamstą” ir savo akimis išvysti, kaip taikiai ir smagiai šėlsta žurnalistai. Šėlsmo pridės Linas Adomaitis, „Biplan” ir DJ Odesa.

Daugiau informacijos - www.LeZuDi.lt 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2010-05-06 00:00
Pabaiga: 2010-05-08
Planavo eiti
Riva Valkas The Knight Who Say Ni
 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-18 18:37
Vilius Mažeika
Mano nuomone, dauguma žurnalistų yra geri ir sąžiningi žmonės. Kam gi jiems daugiau dirbti, jei ne dėl visuomenės. Bet ir tarp žurnalistų pasitaiko parsidavėlių, todėl ir žmonių pastangos gyvenimą padaryti teisingesniu, neretai nueina per nieką
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą