Rašyk
Eilės (79398)
Fantastika (2351)
Esė (1606)
Proza (11110)
Vaikams (2742)
Slam (86)
English (1208)
Po polsku (380)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė

2014-02-14
15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė

15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė vyks 2014 m. vasario 20-23 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Mugė tęs savo gražias tradicijas ir kvies atrasti daug naujo ir nepatirto.

Mugės akcentai

Kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“. Unikalus renginys, gimęs Vilniaus knygų mugėje 2003 metais. Studijos sumanytoja – grafikė, knygų dailininkė Sigutė Chlebinskaitė su savo komanda kasmet kviečia mugės lankytojus dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, skaitymuose, susitikimuose su knygų vaikams kūrėjais,  iliustruotojais iš Lietuvos ir užsienio.

Vaikų salė.  Vilniaus knygų mugė daug dėmesio skiria vaikams, jie turi savo erdvę, kurioje gali nevaržomai žaisti ir skaityti, o jiems skirti renginiai „nesikerta“ su rimtesniais suaugusiųjų interesais ir vyksta specialiai įrengtoje „scenoje vaikams”.

Diskusijų klubas. Rimtų temų, intelektualaus pokalbio pasiilgę suaugusieji gali apsilankyti mugės Diskusijų klube. Klubo renginiai nesiejami su kuria nors konkrečia leidykla ar nauju leidiniu. Klube diskutuoja garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno ir mokslo žmonės. Diskusijose kviečiami dalyvauti ir lankytojai.

Meno parodos. Vilniaus knygų mugėje kasmet pristatomos garsių Lietuvos ir užsienio dailininkų, knygų iliustratorių, fotografų parodos, vaizdo ir garso instaliacijos. Dauguma jų Lietuvoje rengiamos pirmą kartą.

Literatų svetainėje ilgaisiais penktadienio ir šeštadienio vakarais skaitomos eilės su muzika, vynu ir vaizdo projekcijomis.

Knygos kino salė. Mugės lankytojai turi galimybę pamatyti naujausias garsių romanų ekranizacijas, dokumentinius filmus apie rašytojus, poetus, menininkus.

Lietuvos radijo ir televizijos studija. Nuolatinis mugės partneris – LRT -  tiesiogiai iš savo studijos mugėje transliuoja radijo laidas, filmuoja interviu su rašytojais, menininkais, kuria reportažus.

Bukinistų pasažas. Tai kitokia, neformali mugės erdvė,  įdomi tiems, kurie žavisi senomis knygomis ar vis dar klausosi vinilinių plokštelių.  

Bibliotekų erdvė.  Kartu su Vilniaus universiteto biblioteka kuriama  skaitymo, bendravimo ir poilsio erdvė.

Mugės programa

 BENDRA RENGINIU PROGRAMA.pdf (214.37 KB)
 Diskusiju klubas.pdf (62.27 KB)
 KURYBINES STUDIJOS RENGINIAI .pdf (56.66 KB)
 RENGINIAI LRT STUDIJOJE.pdf (449.95 KB)
 KNYGOS KINO SALE_programa.pdf (366.53 KB)
 MENO PARODOS.pdf (55.26 KB)
 Kava knyga gyvai.pdf (39.35 KB)

Mugės darbo laikas:

vasario 20 d. - BIČIULIŲ DIENA - 10.00-19.00 val.
vasario 21 d. - ILGASIS PENKTADIENIS - 10.00-21.00 val.
vasario 22 d. - NEKASDIENIŲ PASIMATYMŲ DIENA - 10.00-21.00 val.
vasario 23 d. - ŠEIMOS DIENA - 10.00-17.00 val.

Daugiau informacijos http://2014.vilniausknygumuge.lt



 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2014-02-20 00:00
Pabaiga: 2014-02-23
Planavo eiti
Gabitte Aurimaz fulas metalas džaketas Laukinė Obelis Mrs Do galne
 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-18 16:49
Laukinė Obelis
Ačiū. Ir Tu šaunuolis! Atvykčiau ketvirtadienį, bet tik tą dieną atskrendu, tad nespėsiu...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-18 16:09
fulas metalas džaketas
Būsiu ketvirtadienį. Obelėle, sveikinu. Šaunuolė)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-18 12:24
Aurimaz
Je, pirma knygų mugė mano gyvenime :) Fantastai, kukū!
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-17 20:35
cutout
kad nuolat tų žmonių daug. Mažiausiai - vakarais, prieš patalpų  uždarymą... :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-16 21:26
benush
sveiki, labai nesinori stumdytis tarp masės žmonių, gal kas iš patirties rekomenduotumėte koks geriausias laikas apsilankyti mugėje?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-16 18:08
poeziją turime daryti visi
pėdinsiu. planuose penktadienį.

Kas su manim?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-16 02:04
Laukinė Obelis
Būsiu penktadienį, o gal ir šeštadienį. Kas nori kavos kartu išgerti? ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-15 15:02
bibliotekininkė
Būsime ketvirtadienį:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą