Rašyk
Eilės (76112)
Fantastika (2224)
Esė (1523)
Proza (10697)
Vaikams (2582)
Slam (50)
English (1168)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

1. Kūrinys-dovana nuo slapto Kalėdų senelio

Pirmiausiai tai reikia paspausti mygtuką Užsiregistruoti. Spėti užsiregistruoti reikia iki gruodžio 19 d. vidurnakčio. Jeigu apsigalvosite, iki to laiko galite ir išsiregistruoti.

Antras labai svarbus dalykas - kūrinius reikės publikuoti ne įprasta tvarka, o būtent čia, vadinamoje mūšio aplinkoje, tik tada kūrinio autoriaus nesimatys iki sausio 1 dienos, o Jūs galėsite kūrinį taisyt iki pat paskutinės minutes (iki Kūčių/Kalėdų vidurnakčio) savarankiškai.

Nuo gruodžio 19-tos dienos iki Kūčių turėsite laiko sukurti dovanėlę-kūrinį, skirtą kam nors iš rašykų. Na pavyzdžiui, Kitkis galbūt parašys Begemotui. :) Kūrinio niekas nematys ir galėsite jį redaguoti iki pat Kūčių vidurnakčio.

Kūčių-Kalėdų vidurnaktį tie kūriniai sukris „po eglute“ ir taps matomi visiems, tik autorių vardai bus paslėpti.

Jeigu Kalėdų „senelis“, rašęs kūrinį nepamirš, tai virš teksto reiktų užrašyti, kuriam Rašyk.lt autoriui dovanėlė skirta, nors galima rašyti ir keliems iš karto, ar tiesiog visiems. Parašyti vienas dalyvis gali tik vieną kūrinį, bet nedraudžiama tam pačiam žmogui naudotis skirtingomis keliomis savo prieigomis.

Kas yra tas slaptasis autorius pamatysite sausio 1 dieną.
Iki to laiko galėsite pasidžiaugti, paspėlioti diskusijose.

Būtina sąlyga būsimiems kūriniams – negalima niekaip įžeisti ar šaipytis iš to(-s), kam paliksite dovanėlę. Juk Kalėdos ne ta proga, kada reikia aiškintis tarpusavio nesutarimus ir keršyti. Kviečiu atvirkščiai – nustebinti save ir parašyti ką nors gražaus būtent tam, su kuriuo kitais metais norėtumėte draugauti, o ne pyktis.


Užduotis
Kūriniai

Pelas „Laiko avys“ (0 | 135:14)


Dalyviai