Gerai. Parašiau asmeniškai vienam žmogui, bet nusprendžiau, kad galbūt taip daugiau nuomonių sulauksiu:
Būna, skirias kūriniai. Vieni realistiški, kiti simbolistiniai, treti fantastiniai ir t.t. Kalbant apie knygą - ar gali novelių knygoje būti skirtingos novelės šiuo požiūriu? Išlaikant tą patį autoriaus stilių? :) Įdomu pasidarė, nes kiek skaičiau, tiek jos daugmaž panašios rodėsi. Na žinoma, būna vienose daugiau simbolių, kitose jų mažiau, daugiau realybės ir t.t. Bet kad tikrai skirtųsi tarkim ryškiai?
Geriau lapai lapai itslaukti ir tik patskui its kalno tsavo genialiotsiots kūrypots atrinkti tai, kats jau tikrai tikrai, pet pe jokio tsvartymo ir tseilėtų gailetscių ir vėlekots tsutsizavėjimo tsavimi ir its tų kalnų patsidaryti vieną mazą mazutę knygutę, kuriots patskui niekada neputs gėda, taip!
Teitsypė ir Kitkits.
Marazmats vitsitskats tats knygų leidimats, nets patskui vieną dieną ateina tokts laikats, kai tsupranti, kad knygats leitsti vitsokiemts Kitkeliamts įtsijaututsiemts į poeto vaidmenį yra patskui tietsiog gėda ir tiek, taip!
Kitkits ir teitsypė.
Pirmiausia knygą reikėtų parašyti, o tada pradėti rūpintis spauda. Parašius skyrelį vertėtų duoti kam nors iš literatų pasiskaityti, kad gautumėt kritikos. Pagyrais truputį pasidžiaugti, o papeikimus gerai apmastyti ir, jei vis dar norite knygos, rašyti toliau iki pabaigos. Knygos leidyba, jei susimaketuosite pati ir sugebėsite gerai derėtis, neprašmatnioje leidykloje gali kainuoti apie 2000 lt.Iš filantropiškai nusiteikusio verslininko, jei toks pasitaikytų, galima išmelsti 100 lt labdaros. Tiek ir naudos. Visa kita jau parašė Alicija. Linkiu sėkmės!
Sveiki, džiugu, kad aplink yra tiek kūrybingų žmonių, juk kūryba praskaidrina mūsų kasdienybę. jiegu norite išleisti savo kūrybos knygą, susisiekite su manimi, manau, galėsiu Jums padėti.
Nepagaunu kampo, kodel siuloma pirmiau maketuoti kaip knyga, o tada siusti leidykloms? Juk gali buti elementarus Word'o failas, paprastai parasytais A4 lapais. Leidykla juk vis tiek atmes, tai kam maketuot ir paisyt virselius be reikalo.
Na, o jei kazkokiu ypatingu budu leidykla priims, tai ta maketa ir virseli leidykla ir siulys. Nemanau, kad kazkoks autoriaus parengtas maketas atitiks leidyklos reikalavimus.
o tos dvi merginos rašiusios ale knygą ir išleidusios.. ššš knyga ten jų gavosi. skaityčiau ją dar kartą, jei kas nors sumokėtų. mjo, esmė tame, kad knygos rašymas tai ne dienoraščio rašymas. leidyklos tavo "knygą" atmes 15 kartų, nesitikėk, kad 16tą priims. čia ne žydu tapti.
tiesiogiai, manau. man tai tikrai kartais skaitant užplūsta jausmas, kad kažko čia trūksta.. taip, gramatinių ir stiliaus klaidų. čia kaip su plastinėm operacijom. tarsi pagražėja veidelis, bet jau nebetikras, negyvas.
Man kažkodėl visada atrodė, kad prieš rašant knygą reikia išmokti rašyti. Bet čia jau turbūt pasenęs požiūris, dabar laikai kiti, kiekvienas pats sau kritikas. Įdomu visgi, kiek (ne)taisyklinga rašyba susijusi su rašomos knygos kokybe. Čia šiaip svarstau.
1. Rasai i worda ar i sasiuvini 2. Virselis (pati piesi arba kazkas kitas) 3. Redaktorius (gali buti pati) 4. Maketavimas (gali pati arba pas drauga, kuris supranta tam tikras programas ir ismano knygos ruosimo spaudai ypatumus) 5.Tiesiai i spaustuve 6.Vienas is svarbesniu (Finansai, nes kaip bebutu ju reikes :) )